e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1456304 razy)

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
ja kupiłam wazelinę firmy farmina i też smaruję ręce, fajna jest bo nie bardzo tłusta
a na noc oliwa z miodem i rękawiczki :P

Offline żonka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 20.09.2008
a ja polecam ten krem do rąk: http://solidna-apteka.pl/dlonie/neutrogena_bezzapachowy_krem_do_rak_50ml U mnie sprawdził się rewelacyjnie. Miałam mega suche dłonie i już po pierwszym zastosowaniu czułam różnicę. A ostatnio nawet moja manicurzystka zwróciła uwagę, że mam super skórę na dłoniach. Tak zakochałam się w tym kremie, że kupiłam też krem do stóp i balsam do ciała i też się nie zawiodłam.  :)

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
a ja skusiłam sie na tą maską kokosowa do dłoni.. faktycznie rewelacja :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja przez to mizianie się podkladami, bazami itp. dzis omalo się nie spoznilam do pracy ::) Musze wstawac 10 min wczesniej teraz.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
 ;D haha, mam to samo..

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
ja też ;D ;D ;D ;D doszło mi codzienne ranne mycie pędzla ;D

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Ja przez to mizianie się podkladami, bazami itp. dzis omalo się nie spoznilam do pracy ::) Musze wstawac 10 min wczesniej teraz.

hahaha :) Tak się nam kończy chcenie bycia piękną ;D

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Dokladnie Basia, jeszcze zawsze trzeba umyć pędzel ;D

Juz nic nie kupuje  :P

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
dziewczyny i co w końcu z tymi korektorami z elf? bo ja ich w końcu jeszcze nie kupiłam i nie wiem czy kupować skoro po zastosowaniu tego np. żółtego trzeba jeszcze nakładać zwykły i dopiero podkład...
proszę polećcie mi coś działającego/wypróbowanego na ujędrnienie skóry brzucha i na cellulit...

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
dziewczyny i co w końcu z tymi korektorami z elf? bo ja ich w końcu jeszcze nie kupiłam i nie wiem czy kupować skoro po zastosowaniu tego np. żółtego trzeba jeszcze nakładać zwykły i dopiero podkład...
Ja wzięłam, ale nie wiem jak nakładać to
palcem czy czym? BO NIE mam  żadnego specjalnego pędzla
a to co dodane jest do kasetki, do niczego się nie nadaje

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010

i ja się dołączam :D

ja też ;D ;D ;D ;D doszło mi codzienne ranne mycie pędzla ;D

ehh a ja się przyznaję że używam czasem pędzla dwa razy  bo mam 2 kabuki i 2 flat topy tylko :(

hmm chodzi Ci o czwórkę korektorów ? Bo jak tak to ja nie polecam, jeden z większych bubli jakie miałam.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Ja wzięłam, ale nie wiem jak nakładać to
palcem czy czym? BO NIE mam  żadnego specjalnego pędzla
a to co dodane jest do kasetki, do niczego się nie nadaje

Najlepiej pędzelkiem do korektora. Można palcem :) Ten pędzelek dołączony jest śmieszny :D Taka miotła grzebykowa hehe :D

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
A uzywa ktoras moze bazy wygladzajacej loreala?
O takiej
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=33577
Warto?
A moze jakas inna?

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
No mam tę paletke i uważam, że jest do d***.
Ja nakładam palcem, ale mam też pędzelek do korektora HakuroH60.
Ten korektor z paletki cięzko nakłada się pedzelkiem, natomiast korektor pod oczy jaki mam z Bourjois, Healthy Mix spokojnie mozna nalozyc palcami lub pedzlem.
Ja za radą Zanety nakladam paluszkiem :)

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007
pamela, baza o którą pytasz jest świetna :)
i do tego choler.nie wydajna  :) ja swoja mam już od  ponad pół roku, używam codziennie a zuzycie jest niewielkie  :)  aaa i co najwazniejsze nie zatyka mi porów, ładnie matuje mój krem z filtrem, wygladza super!
nie powinnaś sie zawieść  ;)

Offline pyh Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
ja z kolei jej nie lubie
faktycznie wygładza optycznie skore, zmniejsza widocznosc porow, ale roluje sie z niektorymi podkladami i straszliwie przyspiesza swiecenie mojej twarzy
wiec jak zwykle efekt zalezy od typu cery

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
A ja kupilam w Naturze baze Catrice i jestem b. zadowolona, ale nie mam porównania.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a ja desperacko poszukuję dobrego  kremu/korktora pod oczy
te moje cienie są okropne...
juz myślę nawet nad tym kremem ale sama nie wiem czy warto?
http://allegro.pl/sampar-krem-oczy-przeciwzmarszczkowy-eye-cienie-i2104660335.html

Żanetka..moje kosmetyczne guru  :-* :-* napisz proszę jakich kosmetyków używasz..
krem, baza, podkład...?
mam takie braki w tej dziedzinie, że szok  :-\

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ania, spróbuj tego. Jak wcześniej pisałyśmy to właśnie o nim myślałam dla Ciebie. 70zł to sporo, ale myślę, że warto. W sklepie możesz przetestować krycie, a konsultant dobierze Ci odcień.

Masz przesuszoną cerę więc wszelkie bazy sobie daruj i nawet nie myśl o nich  :) A podkład to ostatnio zachwycałaś się tym nowym Catrice... szukasz jednak innego?

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
Ania, spróbuj tego. Jak wcześniej pisałyśmy to właśnie o nim myślałam dla Ciebie. 70zł to sporo, ale myślę, że warto. W sklepie możesz przetestować krycie, a konsultant dobierze Ci odcień.
wypróbowałabym ale nie mam w pobliżu sklepu :(

proszę polećcie mi coś działającego/wypróbowanego na ujędrnienie skóry brzucha i na cellulit...
podnosze

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Basia, szczerze? Ja na brzuch używam serum do biustu  ;D Tego z Eveline - superskoncentrowane serum czy coś takiego. Jestem zadowolona  ;D A na cellulit... no cóż. Pływanie, sport, ćwiczenia... żaden balsam nie jest skuteczny. Prędzej zadziałają masaże i szorowanie ud szorstkimi rękawicami. To tak z mojego doświadczenia  ;)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
ćwiczyć to ja ćwiczę :D chciałam tylko coś dorzucić ;D

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
No to ja byłam zadowolona i z zapachu i z działania (chociaż naprawdę uważam, że to zasługa pływania i szorowania się rękawicami) tej serii Lirene pomarańczowej. Bosko pachnie i przyjemnie się tego używa. Miałam całą serię.

Offline żonka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 20.09.2008
Ja używam bazy AA, o tej:  http://www.zdrowarodzina.eu/produkt/oceanic-aa-intensive-therapy-baza-wygladzajaca-niedoskonalosci-skory-50ml/722/ Jest świetna. Rozprowadza się rewelacyjnie, a wystarczy naprawdę niewielka ilość żeby pokryć całą twarz, makijaż się na niej świetnie trzyma, a cera nie świeci się nawet po kilku godzinach. Opakowanie 50 ml używam już prawie rok,a do dna daleko więc jest super wydajna. Polecam.

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Mysiu, dzięki!
podkład jest ok. tylko korektor nie daje rady. rano jest ok ale po 2-3godz wychodza moje okropne cienie  ::)
tylko gdzie moge kupic ten korektor?

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
Zaneta, pyh dzieki, pozostaje wyprobowac.
Catrice ani aa u nas nie dostane, wiec wyprobuje loreala na razie.

• Chuck Norris
Aniu, no to teraz mi dałaś zadanie ;) jesli chodzi o kosmetykę kolorową to u mnie jest tego dużo za dużo  ::) no ale każdy ma jakiegoś bzika  8)

Napiszę więc co obecnie używam przy codziennym makijażu.
Są to:
krem: Cetaphil Dermoprotektor lub La Roche Posay Activ C
+ obowiązkowo filtry La Roche Posay Anthelios AC30 lub Avene
baza L'oreal  - ta o któej wspomniała pamela
podkład: obecnie używam na zmianę w zalezności od tego w jakim stanie jest moja skóra, jakiego krycia potrzebuję i na jaki czas :
-Laura Mercier Silk Creme Foundation  ;D
-Shiseido Perfect Refining  :D
-Krem Koloryzująco-Nawilżający Pat&Rub  :Serduszka:
-Rimmel match perfection gel  :D
-Catrice photo finish  :D
Puder bambusowy Biochemia Urody dla zmatowienia strefy T
Róż - catrice lub inglot

Jak mam dobry natrój i czas to dodaje:
Cienie: Inglot najczesciej + żelowy liner Catrice
Bronzer: Laguna NARS
Rozświetlacz The Body Show - Tinted Glow Enhancer

To w sumie produkty, które zawsze muszą być obowiązkowo w mojej toaletce  ;)

dziś dla poprawy humoru poszałałam tu
http://aromatella.pl/c/154/do-kapieli-kosmetyki-naturalne.html

• Global Moderator
  • Chuck Norris
 :-* :-* :-* :-* :-*
puder bambusowy brzmi mega ciekawie  :D

• Chuck Norris
Aniu dokaldnie o ten chodzi
http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-bamboo.html

ot zwykły biały proszek jakich wiele na rynku...ale to, że w 100% naturalny i cena super to skusiłam się kiedyś żeby go kupić i mam go już dłuuugo. Nakładałam go pędzlem wcześniej na całą twarz, teraz ograniaczam się tylko do strefy T i nakładam puszkiem. Efekt zdecydowanie lepszy.