e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1520010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ricardo Kobieta

o przepraszam u mnie sa próbki z wszystkimi odcieniami  :P  ;D

No to tylko widać w Szczecinie taka bida ;)

hmmm..chyba sie sukszę na ten podkład z Pierre Rene ... ;D

Ogólnie ciężko go znaleźc ale jest na !00% w Drogerii Natura bo tam kupowałam :) cena to ok 22 zł

Morgan

• Gość
a ja chce kupic podklad tylko juz sama nie wiem jaki... przy tych moich rumiencach :-/
jest teraz reklamowany matowy z Loreala, ma ktos?

Offline sarunia Kobieta

Ja ostatnio uzywam z firmy Astor - Vitality i jestem z niego zadowolona. Również miałam problem ze świecącą buzią ale do czasu, aż zaczełam stosować pod podkład bazę. Baza świetnie matuje , przynajmniej u mnie i dużo łatwiej i lepiej rozprowadza się podkład :)

Offline svene Kobieta

najlepszy podkład któremu od lat jestem wierna...to VIVHY DERMABLEND. super kryje i utrzymuje sie przez cały dzień. bardzo polecam.

ja na rumieńce używam korektora Mary Kay, nie znalazłam podkładu który by je bez korektora porządnie ukrył, ale to zależy jakie kto ma rumieńce ;)

moje odkrycie: seria różana Ziaji
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki_1/twarz/peelingi_2,prod:peeling_z_mikrogranulkami.html

i niezmiennie balsam do ciała z serii ziaja med:
http://www.ziaja.com/offer/ziajamed/skora_sucha__wrazliwa,prod:krem_redukujacy_podraznienia_na_dzien.html
500ml super nawilżającego balsamu bezzapachowego w cenie ok 11zł..

Offline Kasia* Kobieta

tego balsamu ziaji jeszcze nie testowałam , mam za to całą serię różaną - 2 kremy ,peeling z mikrogranulkami  i płyn micelarny. Są super.
chociaż wcześniej używałam niebieskiego Sopot - tez był świetny-miał piękny zapach.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Katrinka Kobieta

Ja już od kilku lat - podkład Loreal Cashmere jest świetny :)

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
Ja też teraz używam niebieską serię Sopot Spa z Ziaji...rewelka!! Mam płyn micelarny, płyn do demakijazu oczu, krem do twarzy i krem pod oczy..  ;D

..a co byście poleciły do zakrycia cieni pod oczami?  :)

Ja już od kilku lat - podkład Loreal Cashmere jest świetny :)

A dla mnie jeden z najgorszych  ::)

Teraz uzywam Astora takiego z pedzelkiem :) Daje rade.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Di Kobieta

Tez mam Astora z pedzelkiem :) Wszystko fajnie, gdyby byl troszke jasniejszy....na mojej bladej twarzy jest troche za ciemny...Za to moja Sis kupiła Revlon i jest baaardzo zadowolona - ja średnio...od cery zależy czy podklad bedzie ok...

Offline Di Kobieta

W moim wypadku korektor nie wchodzi w gre bo mam cala twarz w czerwonawych bliznach...wiec musze miec baaaardzo dobrze kryjacy podklad. Tylko to moze mi wyrownac koloryt cery :(

Offline pyh Kobieta

w gliwickim ( :-\) Douglasie jest Revlon do cery suchej i tłustej, widzialam tez dzis Photoready, ale jest rozswietlający, wiec sie nim nie zainteresowałam. Cos z mineralnych tez mają.

pyh, a ty ze Śląska jestes  :o ze po Gliwicach sie wloczysz ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline pyh Kobieta

tak, od 4 lat

rybkawiedenka

• Gość
Ja zawsze kupuję Rebvlona do tłustej i jest ok, ale zawsze obok stoi ten do suchej i normalenj.

Offline Olucha Kobieta

Dziewczyny czego używacie/łyście na ujędrnienie biustu po porodzie ?

Offline baska98 Kobieta

w końcu zakupiłam zestaw peelingów z firmy Joanna:

rewelacyjne :D :D :D

do tego masło waniliowe:

fajnie się rozprowadza, nawilża i pachnie :D :D

Po porodzie nieśmiertelna Ziajka, jest masło ujędrniające.

Koszt ok 12 zł.

Offline paooolka Kobieta

dziewczyny, doradzcie! szukam podkladu dla bladolicych, wiekszosc za ciemna lub za pomoaranczowa, dzis spedzilam godzine w douglasie i kiszka, wyszlam z jedna probka... :(

Offline Olucha Kobieta

morgaina i pomaga faktycznie? U mnie po ponad 5 miesiącach karmienia widzę że w nie najlepszej kondycji jest skóra na piersiach aż się boję co będzie jak skończę karmić

Offline Ewiszka Kobieta

dziewczyny, doradzcie! szukam podkladu dla bladolicych, wiekszosc za ciemna lub za pomoaranczowa, dzis spedzilam godzine w douglasie i kiszka, wyszlam z jedna probka... :(

witaj w klubie białasów...obecnie testuję podkład Perfect Stay Astora (ten co reklamuje Przybylska) nr 100 (najjasniejszy) i nie jest źle ;)

Offline paooolka Kobieta

ja wczoraj zamowilam colorstay Buff :) zobaczymy ... :)

Olucha działa, ma fajną konsystencję fajnie się wchłania, ładnie nie za mocno pachnie i co najważniejsze można stosować karmiąc, ja tam polecam z czystym sumieniem. Jeszcze ok są kosmetyki Erisa z serii Pharmaceris też dla mam karmiących, ale tu już koszt wyższy.

Offline Elcik Kobieta

Peelingi te uwielbiam, w szczególności truskawkę :)

Ziajkę tez miałam potwierdzam, przyjemnie koi skórę, dobrze się wchłania i ładnie delikatnie pachnie.

Po porodzie polecam też żel Mustelli - świetnie chłodzi skórę i nawilża, ale też kosztuje swoje...

A i mogę polecić mój tusz do rzęs: Loreal Double Extension TUSZ DO RZĘS z odżywką :) robi swoje! (mój ma jeszcze chyba stare srebrno - niebieskie opakowanie)

Offline aadaa Kobieta

Ja tez uwielbiam peeling - do ciala polecam FARMONA peeling cukrowy - po nim skóra jest pachnąca i nie trzeba jej juz balsamowac :)
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Ewiszka Kobieta

ja wczoraj zamowilam colorstay Buff :) zobaczymy ... :)

daj znać jakie efekty :)

Offline paooolka Kobieta

testuje photoready revlona, kolor ivory. na ta chwile jestem bardzo zadowolona!!! w pl nie moglam znalezc tego koloru, kolezanka przesłała mi z usa :) swietny jest!

Offline sylvia1pl Kobieta

• Małżeństwo to słodka,dożywotnia kara za miłość :)
  • entuzjasta
  • data ślubu: 08.08.2008
Ja ostatnio przerzuciłam się na podkład Lirene City Matt i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.No nie mogę się obejść bez niego!!

I jeszcze jakiś czas temu zakupiłam Nivea Good-Bye Cellulite jak dla mnie efekty zadawalające :)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
testuje photoready revlona, kolor ivory. na ta chwile jestem bardzo zadowolona!!! w pl nie moglam znalezc tego koloru, kolezanka przesłała mi z usa :) swietny jest!
jest juz na all...powiedz prosze jak on sie ma do colorsteya starego?jest cieżki czy lekki?kryjący itp?
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.