e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1520346 razy)

Offline .monia. Kobieta

carollaa ja zawsze kupuje na allegro u jednego sprawdzonego sprzedawcy.
A co do skórek niestety nie pomogę  ;)

Offline *Ewelina* Kobieta

Jakie polecacie balsamy do ciała nawilżające bardzo mocno??póki co strasznie mam wysuszoną skórę na piszczelach i nie moge dojśc do ładu..

ewelina, jak już nic nie pomoże, to na mokrą skórę zaraz po kąpieli nasmaruj się zwykłą oliwką,jaką tam będziesz chciała johnsona czy bambino i chwilę odczekaj, po czym delikatnie osusz ręcznikiem nadmiar wody. Najlepiej stosować do tego jeden ręcznik, żeby wszystkie nie pachniały niemowlakiem ;)
Ja swego czasu miałam tę ciemno niebieską niveę do skóry bardzo suchej i czerwony garnier, ale wolałam już kurację z oliwki, bo balsam był bardzo tłusty, a jakoś szału nie było z efektem. Podobno fajna jest ta emulsja neutrogeny, ale ja nie stosowałam.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Emulsja (czerwona) z Neutrogeny jest REWELACYJNA! swietnie nawilza i szybko się wchłania.

A czerwony Garnier jak sie sprawdza??

Czerwony garnier jak dla mnie jest bardzo fajny. Oprócz niego raz w tygodniu robię sobie piling domowej roboty. Oliwka dla dzieci plus fusy z zaparzonej wcześniej kawy plus sól najlepiej ta gruba nie mielona.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
a kto potem myje kabinę???? ;D ;D ;D ;D ;D

no przeważnie ja  ;D
Fusy jak się spłucze od razu nie zostawiają jakiś plam czy zacieków. Brodzik i tak się spłukuje a kabinę przetrę płynem i wsio się świeci :D

Offline Zaneta_81 Kobieta

taaa peeling z kawy jest bezkonkurencyjny  ;D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a u mnie w domu głównie rozpuszczalna...
ale na pewno mam przeterminowaną sypaną....

przeterminowana tez się nada  :)

Offline asia Kobieta

Też sobie robię peeling z kawy - tak jak Martini. Skóra jest potem wspaniała  :D

Offline ricardo Kobieta

A ja sobie kupiłam taką rękawicę do masażu - daję tylko na to żel pod prysznic i po tym ciało jest taaaaaaaaaaaaakie gładkie, że zastępuje to wszystkie peelingi - a ile mniej roboty niż mieszanie tych wszystkim fusów, itp :)

Najbardziej kusząca jest właśnie ta kofeina... pięknie działa na cellulit :)

Na sucha skóre nog tez??Bo jak narazie to juz teraz mi sie zaczynaja robic płaty skorupowe  ( NA PISZCZELACH) fujjjj

Offline ricardo Kobieta

kofeiny w rekawicy nie uswiadczysz  ;D

No fakt, kofeiny to nie, ale inny jakiś żel działający wyszczuplająco lub coś w ten deseń i też jest ok :)

Offline anulla_p Kobieta

Na sucha skórę nóg tez??

polecę coś na suchą skórę, gdzie już żadne balsamy sobie nie radzą, uratowało to moje suche nogi przy których neutrogena i inne garniery zrobiły wysiadkę, oliwka zresztą też nie dała rady

do kupienia w aptece, tylko ostatnio się trochę nachodziłam, bo w żadnej nie było, koszt około 20zł

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

jest jeszcze z garniera taki balsam krem na bardzo suchą skóre
w białej butelce z granatowymi wstawkami
jest swietny

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris

już ktoś kiedyś chyba o tym kosmetyku pisał...
rewelacja...
polecam szczególnie dziewczynon z cerą problematyczną z tendencją do trądziku...zmian zapalnych....
boski...nie podrażnia, nie szczypie...a cera jest po nim boska...

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
Babeczki - która moze mi polecic sprawdzony kosmetyk do prostowania włosów. A dokładnie chodzi mi o nałożenie go na włosy a potem prostowanie prostownica. Chciałabym żeby efekt był taki jak widzimy czasem w TV lub w reklamach - jednolite i idealne proste, błyszczące włosy...Mam bardzo dobrą prostownicę - Philipsa a moje włosy są proste...ale mimo tego nie potrafię uzyskac efektu o którym wcześniej pisałam... ::) ;D

Offline Justys851 Kobieta

już ktoś kiedyś chyba o tym kosmetyku pisał...
rewelacja...
polecam szczególnie dziewczynon z cerą problematyczną z tendencją do trądziku...zmian zapalnych....
boski...nie podrażnia, nie szczypie...a cera jest po nim boska...

to ja  ;D ;D ;D i uważam tak jak Ty , rewelacyjny efekt za rewelacyjną cene  ;D

Offline madziq Kobieta

dziewczyny potrzebuje dobry krem pod oczy przeciwzmarszczkowy  :-\ mam potworne kurze łapki (a mówią że śmiech to zdrowie... ) macie coś sprawdzonego?

Offline Mariolka Kobieta

w sumie ja nic nie doradzę
sama mam problem z podkowami pod oczami i nie mogę znaleźc dobrego kremu

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
trza się nauczyć śmiać bez mrużenia oczu  ;D ;D ;D ;D ;D
jaki przedział cenowy??
bo od oczu jestem ekspertem...mam miliony przetestowanych kremów...
zaraz coś Ci wrzucę...

z serii Dermika Salon...używałam polecam...
http://www.allegro.pl/item971548595_superlifting_pod_oczy_krem_dermika_salon_30ml.html

http://www.allegro.pl/item987451412_serum_pod_oczy_z_algami_dermika_salon_30ml.html

http://www.allegro.pl/item985150797_ceramidowa_maska_pod_oczy_dermika_salon_30ml.html

Offline Mariolka Kobieta

szczery uśmiech to z mrużeniem oczu jest... ;D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Clarena też zacne...
http://www.clarena.pl/cms/?__page_id=9
a jak mnie nie stać na ten droższy kremik to na przeczekanie używam Ziaji np Kozie mleko...ślicznie napina, nawilża i natłuszcza...

Offline madziq Kobieta

trza się nauczyć śmiać bez mrużenia oczu  ;D ;D ;D ;D ;D
jaki przedział cenowy??

:hahaha: :hahaha: :hahaha: tak się nie da  :D

Dzięki Lila! wgłębię się w treść i na pewno któryś wybiorę! muszę w końcu zrobić z tym porządek bo dzisiaj stwierdziłam że mam twarz szesnastki a zmarszczki pod oczami czterdziestki  ::)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
wiesz Kochana...na załamania skóry to żaden krem Ci nie pomoże w 100%...poprawi stan skóry, ale nie usunie zmarszczek...
jedyny skuteczny jest to botox...
Ja mam pie...olca na temat kurzych łapek i od lat już wielu używam w tym regionie bardzo porządnych kremów...
no i widzę, że to procentuje...
Za to mam mimiczne zmarszczki gdzie indziej...na czole..

Offline madziq Kobieta

wiem że nie usunie (botox zapowiedziałam mężowi że mi na 30stke funduje   :D ) ale musze porządnie zacząć działać w tym kierunku, w ogóle zauważyłam że moja skóra ma tendencje do zmarszczek... o czole i okolicach ust nie wspomnę a mam 24 lata  ::) do tego jeszcze problem z trądzikiem... (chyba nie stałam w kolejce za ładną cerą) muszę się wziąć za siebie porządnie  ::)

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
hmmmmm..widzę że nikt tutaj nie prostuje włosów... ::)  ;)