e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1525359 razy)

Offline monijane Kobieta

Podobno u nich pierwsze efekty widoczne były po dwóch tygodniach. Dostałam od koleżanki na próbę, czy nie podrażnia mi oczu i na razie jest ok, więc działam :-)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline loona Kobieta

Na moje rzęsy niestety ta odżywka nie działała :( u mnie strata pieniędzy.

Offline .:Anka:. Kobieta

a na moje działa ;)
i ta z rossmana - long flashes i zwykła z biedronki z firmy Uroda
u mnie efekt po kilku dniach - max tydzień. mam teraz takie długie, ze aż za bardzo ;)

Offline Kasia* Kobieta

Oo to musze sobie kupic.
Dziewczyny szukam podkładu taki zeby ladnie pokrywał i byl rozświetlający- No zeby ladnie wygladac. Cera normalna.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline loona Kobieta

Loreal true match

Któraś z Was ma szczoteczkę soniczną do twarzy Clarisonic?

Offline Edzia Kobieta

Ja mam. Mia 2.
Jestem bardzo zadowolona, ratuje moje pory :) Nie musze juz wydawac kasy na pilingi, szczotka wystarczy.

Właśnie nad MIA się zastanawiam. Ona ma tę małą ładowarkę na magnes? Jak często trzeba ładować?

Używasz szczoty codziennie? Naczytałam się fajnych rzeczy i piszę list do św Mikołaja  ;D Podobno przy dłuższym używaniu cera nie do poznania, a wrażenia jak po przejściu z manualnej szczoteczki do zębów na elektryczną (bardzo to do mnie przemawia, bo pamiętam mój szok po 1 użyciu)  :)

Offline Edzia Kobieta

Tak, ladowarka sie przyczepia sama. Dlugo sie laduje, pierwszy raz to chyba z 16h ::) ale tez i na dlugo wystarcza. Kilka tygodni.
Moja cera bardzo sie z nia lubi, bo potrzebuje porzadnego tarcia. Uzywam prawie codziennie. Mam te koncowki do glebokich porow, ale sa rozne bardziej delikatne.
Kupilam ja kiedys kolezance na urodziny i u niej sie nie sprawdzila, cala ja wysypalo. I jest to jedyna znana mi osoba, ktora nie byla z niej zadowolona ::)

Ja mam skórę jak nosorożec na twarzy, także taką hardcorową szczotę rozważam właśnie. Nie mam skłonności do wysypów, ale toczę nierówną walkę z zanieczyszczonymi porami właśnie.

Dzięki :)

Offline anulla_p Kobieta

Świetna sprawa, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Cena  mnie  tylko  trochę  zabiła  ;D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Też mi się marzy ta szczotka ;)
Można ją kupić tylko w Sephorze? Teraz jest 20% ... ehhh ...

Offline Edzia Kobieta

Mysia, to identycznie jak u mnie. Bedziesz zadowolona.
Tania nie jest, ale warta swojej ceny.
Niestety trzeba tez wziac pod uwage koszty tych wymiennych szczoteczek. Producent zaleca wymiane co 3mce, ale ja uwazam ze to przesada. Spokojnie na pol roku wystarcza. Ja zawsze dokladnie plucze i osuszam po kazdym uzyciu i raz w miesiacu wyparzam wrzatkiem.

Anka, no i amazon jeszcze...

No koszt jest wysoki, ale szczotka soniczna do zębów też kosztowała swoje, a zadowolona jestem. Ja po cichu liczę, że zaoszczędzę na kosmetyczce i peelingach :P

Edzia, no i najważniejsze pytanie - jaki masz kolor?  8)

A myślicie, że będzie taniej niż z rabatem 20%?

Offline Edzia Kobieta

Mysia, ja mam ciemno szara. Pod kolor lazienki ;) ale rozowa jest cute ;D

Anka, a nie ma takich zestawow swiatecznych? One przed Swietami sa czasami tansze niz sama szczotka. Mysle, ze wiekszego rabatu niz 20% nie znajdziesz, bo to jest taka marka, ktora trzyma cene.

Nie będzie taniej... jakby miały być zestawy świąteczne w sephorze to już by były moim zdaniem...

Ciemnoszarej to u nas nawet nie ma, w sephorze jest biała i fuksja, wezmę pewnie białą. Jakby był różyk pudrowy albo miętka to pewnie na kolor bym się zdecydowała  ;)

Offline Edzia Kobieta

Ja swoja kupowalam chyba 4 lata temu i cena dalej jest ta sama.

Szkoda, ze macie je tylko w Sephora. Na stronie clarisonic jest teraz -30%.
A taki zestaw swiateczny jest za $139
http://www.ulta.com/confidence-boost-holiday-gift-set-mia-2-it-cosmetics?productId=xlsImpprod16931007

Nie wiem jak wychodza szczotki, jak taniej niz w PL to moge Wam kiedys przywiezc ;) Ja place za dwupak $45

Fajny ten zestaw świąteczny, ale koszt wysyłki plus cło... nie opłaca się :( No i trzeba dokupić odpowiednią ładowarkę ;)

Offline Edzia Kobieta

No nie, wlasnie dlatego pisze ze szkoda, ze tylko sephora ma wylacznosc, bo moze by byly tansze tak jak u mnie.

Laski idę w końcu na te kwasy i mega się boje, żeby mi nie odpadło coś :P
Nie mogę sobie wyobrazić tego łuszczenia skóry.....
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Nic Ci nie odpadnie i nic nie będzie bolało :)

A łuszczenie stopniowo się będzie nasilać, faaaaaaaajnie masz, zazdro  :P

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
Poszukuję krem na dzień yoskine z nićmi jedwabiu?

Nic Ci nie odpadnie i nic nie będzie bolało :)

A łuszczenie stopniowo się będzie nasilać, faaaaaaaajnie masz, zazdro  :P

No kolezanka się ze mnie śmieje, że bez nosa do roboty przyjedę :P

A długo się to łuszczy u Ciebie? Mozna to ukryć pod make upem po 4 dniach?

Ja robiłam kwasy i mikro zawsze w piątek, przez weekend nic prócz pielęgnacji nie nakładałam. A później to już tylko są suche skórki, które niestety ciężko ukryć pod makeupem, bo skubane wyłażą i wręcz jeszcze bardziej się odznaczają. Także maks to krem bb plus krem nawilżający na to co się odznaczy. Innego patentu nie mam :)

U mnie tydzień i było po sprawie, ale ja mam bardzo specyficzną i grubą skórę - jak robię serię zabiegów to chodzę co 2 tygodnie - raz mikrodermabrazja, raz kwasy. Każda cera pewnie inaczej trochę to przechodzi i reaguje. Kosmetyczka na pierwszy raz pewnie i tak da Ci małe stężenie także będzie lajtowo :) Daj znać jak będziesz po!

OK dzięki Mysia.

Mam zaplanowane na czwartek, bo pani Gabrysia (moja kosmetyczka) powiedziała, ze zaczne sie łuszczyć :P w sobotę - i oby miała rację ;)

Offline agu-s Kobieta

Anusiaaa, jak kiedyś robiłam kwasy to dokładnie tak było, zaczynałam się łuszczyć dwa dni po kwasach

Pewnie ma rację, ale ja na podrażnioną skórę (odartą z naturalnych "zabezpieczeń" po zabiegu) nie chciałam nakładać makeupu następnego dnia :)

Jestem dziś 5ty dzień po kwasach....i nie chce więcej :P
Ale wiem, że dla dobrego efektu musze powtórzyć ale chyba już nie takie stężenie albo kwasy z rollerem....

Powiem szczerze, że nie wiedziałam, że będze AŻ TAK!
Ciagnięcie skóry, zaczerwienienie, łuszczenie, szczypani....a do tego katar, który dodatkowo podrażnia i tak podrazniony przez kwas nos....kuzwa i jeszcze za to zapłaciłam.

Za mocne stężenie chyba Ci zrobiła, nigdy nie cierpiałam po kwasach..