e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1521112 razy)

Offline ciriness

Co do olejowania  włosów?
Teraz używam oleju kokosowego bo akurat nie mam do czego innego do zużyć ale zaraz mi się skończy i dumam co kupić...

Zależy jaką masz porowatość ;)

Raczej wysoką, włosy zniszczone

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Watek o kosmetykach ... to moze tu zapytam.

Czym myjecie buzke Waszym dzieciom ?

Offline Caipirania

woda.

No wlasnie jakis czas temu kosmetyczka mi mowila ze woda to zdecydowanie za malo , nie oczysci buzki z tego calegp syfu.Dlatego szukam jakiegos zelu dla malych dzieci.

Ja mam płyn Mustela PhysioBebe i używam go zamiennie z wodą termalną

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline Caipirania

z jakiego "syfu" ? z resztek jedzenia, blota, ktorym sie dziecko na podworku pobrudzi?

Offline malgosiask Kobieta

Mój myje wodą. Dopiero wieczorem płynem babydream (tym do całego ciała).
Nigdy się nie zastanawiałam nad mydłem do twarzy dla niego. Hmm...

Offline vonka

swojemu przemywam czystą wodą przy okazji spłukiwania piany przy myciu włosów

"Syfu" czyli tego co przykleja sie do buzki z ppwietrza.
Tu o jedzenie nie chodzi.
Kosmetyczka mi wyjasniala ze woda nie da sie zmyc tego kurzu ,tych mini drobinek.
Ja zawsze tez tylko woda ewentualnie zelem do cialka , ale kosmetyczka w sumie dala mi do myslenia.

Offline monijane Kobieta

Moje dzieciaczki myją tylko wodą. Dawid czasem mydłem albo żelem babydream, ale potem jest kiepsko, gdy piana wejdzie do oczu  ::)
Tak na zdrowy rozum, to kosmetyki mogą uczulać, nawet jak są supermegahipoalergiczne...
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline beta80 Kobieta

Ja też tylko woda.

Ja tez woda i dlatego chcialam sie Was dopytac bo zglupialam ...

Offline Caipirania

Nie daj sie zwariowac, Agula ;)

Offline selena Kobieta

Dziewczyny, jeszcze tu wrzucę, poszerzylam opis, który wrzuciłam do wątku Rossmanna i wyszła notka na bloga. Może komuś się przyda :)

https://www.facebook.com/domowabajka/posts/292799864460774

Offline _patka_ Kobieta

Ja jednak muszę stwierdzić, że healthy mix nie jest dla mnie... Za długo zastyga, szybko się świece po nim i krycie ma kiepskie dla mnie. Wolę jednak Catrice liquid HD i przy nim zostanę póki co. :)
Nie wiem czy już to pisałam???

Offline Vivka Kobieta

A ja po tym AIR Matte coś tam też się świecę. Wydaje mi się, że nie mam mega tłustej cery w strefie T ale po kilku godzinach no świecę sie jak psu jajca :P

Zawsze strasznie świeciłam się w strefie T. Od jakiegoś czasu mam ten podkład z Rimmela LINK USUNIĘTY i problem praktycznie nie istnieje. Może to kwestia indywidualna, bo kosmetyk nie jest ani z najwyższej półki, ani jakoś szczególnie drogi, ale jak go nałożę nie muszę nawet stosować pudru. A dodam, że w zwyczaju mam przed makijażem nawilżać cerę wcale nie matującym, najzwyklejszym i dość tłustym kremem nivea :D
« Ostatnia zmiana: 27 października 2017, 13:14 wysłana przez ~Ania~ »

Dostałam krem od Babci Agafii i po nim nie świeci mi się cera. Jest matowa jak nigdy, zastanawia się jak to się dzieje, że ten krem tak działa.

Zrobiłam sobie wczoraj domowy peeling - łyżeczka oleju koko, łyżeczka miodu i 4 łyżeczki cukru. Tarłam i tarłam i rano miałam tak cudownie miękką cerę jak nigdy. Przez cały dzień delikatna w dotyku.
Suche skórki zlikwidowane, część porów oczyszczona. Polecam.

Do twarzy jak rozumiem? Mam tak suche czoło, że chyba tez machnę, wszystkie składniki mam ;)

Tak, buźka :)

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 26 grudnia 2008

Offline vonka

ale ceny  :o

Offline loona Kobieta

AGA. Dzięki za link. Właśnie mi się podkład kończy, wiec zamówiłam.
« Ostatnia zmiana: 9 listopada 2017, 11:49 wysłana przez ~Ania~ »

Gdzie stacjonarnie kupie golden rose ????

Offline loona Kobieta

Moja najnowsze, zachwycające odkrycia ;)

Całość z LIDLA za bodaj 22 zł komplet :)

Kwota mała, a efekt jakby z milion dolców kosztowały ;) Nie szukam narazie niczego innego. Błyszczyk dodatkowo pięknie pachnie mango :)

Offline monijane Kobieta

A ja muszę sobie w końcu sprawić tą odżywkę do rzęs long4lashes. Wróciłam do pracy i podejrzewałam koleżany o doczepiane rzęsy, nawet ta, która miała je mega krótkie teraz wachluje pół pokoju  8)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 19.09.09
A ja muszę sobie w końcu sprawić tą odżywkę do rzęs long4lashes. Wróciłam do pracy i podejrzewałam koleżany o doczepiane rzęsy, nawet ta, która miała je mega krótkie teraz wachluje pół pokoju  8)
oj to muszę odnaleźć ja w szufladzie.Bo przyznam szczerze że zakupiłam kilka razy użyłam i rzuciłam w kąt, ale muszę się z nią przeprosić
[/url]
[/url]