e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1352472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Ja też się na niego czaję. Ostatnio kupiłam 123 i byłam bardzo zadowolona.

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Dla mnie helthy mix niestety się nie sprawdził. Tylko.ładnie pachnie, nic poza tym.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
mam Bourjois, CC Cream, podkład i w porównaniu do Rimmel Match Perfection jest świetny
nie robi maski jak w przypadku Rimmela ale to jeszcze nie to
ten podkład Healthy mix też z chęcią bym przygarnęła

na chwilę obecną próbuję pudru z wibo banana taki wysławiany ale jednak jest nie dla mnie
za to fajnie sprawdził się Bell, HYPOAllergenic, Fixing Mat Powder
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,76680,bell-hypoallergenic-fixing-mat-powder.html

i w razie W mam jeszcze Rimmel, Lasting Finish
http://www.rossmann.pl/Produkt/Rimmel-Lasting-Finish-25-HR-puder-kryjaco-matujacy-nr-001-Light-Porcelain-7-g,355048,7167
lubię go na wyjścia bo ma małą gąbkę i lusterko  ;D

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Mam nadzieję, że nie będzie trzeba kupować 4 produktów, chcę wziąć tylko tusz Loreala ten dwustronny z bazą.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Widziałam gdzieś na blogach że 3 różne produkty

Ja w tygodniu kupiłam puder sypki Laury Mercier mega polecany i sama nie wiem...

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
czemu nie wiesz? ja czekam na swoj, bo tez zamowilam...

Offline vonka

• Chuck Norris
ciriness czemu masz mieszane odczucia?
często o nim słyszę i jest dość lubiany

Offline ciriness

• Chuck Norris
On miał być transparentny a mi się wydaje żółtawy...Miał mieć ekstra mat, a chyba moje ostatnie MAC lepiej sobie radzą...jeszcze się nie wypowiadam ostatecznie, bo może pokocham ;)

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Ja mam zamiar kupić puder sypki Eris i tusz mi się kończy a jako 3 pewnie wpadnie jakiś lakier do paznokci jeśli będzie objęty promo

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline ciriness

• Chuck Norris
Monia ten?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,68489,provoke-loose-powder-translucent-puder-sypki.html

ja też się na jakiś tusz czaję chociaż ostatnio Collistar jest niekwestionowanym faworytem.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Czasami puder nie pasuje do podkładu i albo podkład źle wygląda albo puder właśnie...

Offline ciriness

• Chuck Norris
Pati używałam na trzech różnych podkładach ;) i to z różnych półek, Gosh, Lancome i Lirene

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
No tak... Komu ja to pisze :D
To kiepsko w takim razie..

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
  • data ślubu: 01.03.2001
Bourjois ma dwa podklady: Healthy Mix i Healthy Mix Serum (Gel foundation), ten drugi jest zelowy i przystosowany bardziej do potrzeb suchej skory, przez co pieknie sie rozprowadza - moj zdecydowany faworyt. Skonczylam wlasnie trzecia buteleczke i przymierzam sie do zakupu kolejnej. 

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Hm... żelowy wskazywałby, że jest właśnie dla cery tłustej? Serio jest napisane na nim, że jest do cery suchej?

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
szczerze mowiac, z tego co pamietam, zaden z tych podkladow nie byl okreslony jako jedynie sluszny dla danego rodzaju cery, a w chwili obecnej nie sprawdze - nie wiem co jest napisane na nim, bo starl mi sie caly tekst od czestego uzywania. Ale podczas gdy Healthy Mix jest bardziej matujacy i sprawdza sie zdecydowanie lepiej na cerze normalnej/mieszanej/przetluszczajacej sie, Healthy Mix Serum Gel Foundation nie matuje i sprawdza sie doskonale na mojej suchej cerze i na suchej cerze osob, ktore mi ten podklad polecily. Byc moze jest super takze dla osob z mieszana czy tlusta cera.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Absolutnie nie neguję tego co napisałaś, po prostu przeważnie jak krem ma żelową konsystencję to właśnie przeznaczony jest do cery tłustej.

Ciekawostka z tym podkładem :)

Offline vonka

• Chuck Norris
tyle razy przyglądałam się na te podkłady ale nigdy tego nie zauważyłam, muszę jeszcze raz przejść się do sklepu  8)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja też go nie widziałam, może w PL nie ma?

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
sa w rossmanie. mam b. jasna karnacje i uzywam Vanilla, 52.

Dla mnie jedyna wada tego podkladu to jego "scieralnosc", tzn transfer na np. komorke, gdy do kogos wydzwaniam. JEsli ktos jest przyzwyczajony do bardzo trwalych, matujacych podkladow typu Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double Wear to moze nienajlepszy wybor.
« Ostatnia zmiana: 29 września 2017, 16:52 wysłana przez Caipirania »

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Przeważnie jak krem ma żelową konsystencję to właśnie przeznaczony jest do cery tłustej.

Przeważnie, nie zawsze :P

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Dla mnie jedyna wada tego podkladu to jego "scieralnosc", tzn transfer na np. komorke, gdy do kogos wydzwaniam. JEsli ktos jest przyzwyczajony do bardzo trwalych, matujacych podkladow typu Revlon Colorstay czy Estee Lauder Double Wear to moze nienajlepszy wybor.

A utrwalasz go czymś?

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
Zgadza sie - raczej nie uzywam pudru, bo nie przepadam, co najwyzej na czole i pod oczami, wlasnie dlatego ze mam sucha skore.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Absolutnie nie neguję tego co napisałaś, po prostu przeważnie jak krem ma żelową konsystencję to właśnie przeznaczony jest do cery tłustej.

Ciekawostka z tym podkładem :)

Ja właśnie powiedziałabym, że na odwrót.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Krem w lekkiej wręcz właśnie żelowej konsystencji nie będzie przetłuszczał już tłustej cery... będzie nawilżał, ale nie będzie tak bogaty i tłusty jak ten do cery suchej, która potrzebuje większego nawilżenia.

Przykład kosmetyku który mi od razu przychodzi do głowy to 3 steps Clinique gdzie kosmetyki są dedykowane właśnie różnym rodzajom skóry. I tak w 3 kroku nawilżającym takie mamy opcje:

http://www.clinique.com.pl/products/1574/3--step/step-3-moisturize/index.tmpl

Offline vonka

• Chuck Norris
Dziewczyny odbiegając od tematu - używam od dwóch tygodni i polecam
Mineral Collection, Dwufazowa olejkowa mgiełka do ciała z koralem morskim  ;D

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,144181,mineral-collection-dwufazowa-olejkowa-mgielka-do-ciala-z-koralem-morskim.html

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Koralowce są pod ochroną bo wymierają tak więc pierwszy kit, że ta mgiełka korala z całą pewnością nie zawiera. Skład to zresztą potwierdza bo tam pospolite algi są dodane ;)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline vonka

• Chuck Norris
przyznaje się, że na skład nie parzyłam,
użyłam u koleżanki i wydała się fajna, kupiła i moje nogi w końcu nie są suche  8)

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Co do olejowania  włosów?
Teraz używam oleju kokosowego bo akurat nie mam do czego innego do zużyć ale zaraz mi się skończy i dumam co kupić...

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...