e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1354005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
zaba ile trwa wydepilowanie dwóch nóg?

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
Ja tez mam philipsa lumea i bardzo sobie chwale.. trzeba wiedziec ze dziala tylko na ciemne wlosy. A efekt gladkich nog utrzymuje sie u mnie z miesiac. Jedna cala noga to u mnie okolo 20 min roboty z tym ze dwoch nog na jednym naladowaniu nie da rady. Musze zrobic 2 godz przerwe i moge dzialac dalej :-)

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
U mnie dwie nogi to ok 25min tylko ud nie depiluje, tyllo lydki i kolana...faktycznie nogi jakoś dłużej się utrzymują gładkie, gorzej z pachami i bikini...moj długo na jednym ładowaniu wytrzymuje, nawet 2-3sesje

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
ja mam Philips Lumea z kablem i nic mi się nie rozładowuje ;) jestem zadowolona, efekt najlepszy na nogach, na bikini i pachach taki sobie... chociaż to pewnie dlatego że na bikini najbardziej boli i tam słabą mocą strzelam. Skórę mam jasną, włosy czarne i bez Lumei rosnące w zastraszającym tempie.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Dziękuję za opinie :) musze się przyjrzeć temu rządzeniu bo nienawidzę golić nóg !!!  >:(

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Znowu ja :)

Które modele tej Lumei macie dziewczyny?

Offline zaba Kobieta

• maniak
Ja mam Philips Lumea Prestige SC2009

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Ale mówicie, że to tylko do ciemnych włosów? Szkoda... Ja mam cienkie i raczej jasne, ale też bym chciała mieć spokój z czestym goleniem.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
Mam Lumea Prestige,ale nr modelu nie pamiętam.Z dodatkową nasadka do twarzy.
Mam ciemne (teoretycznie idealne pod ten sprzet)włosy - jednak nie sprawdza się prawie w ogóle w moim przypadku.Mysle nas sprzedażą chyba :-\
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Czy na twarzy się sprawdza też  chciałam właśnie zapytać. Dobrze, że o tym napisałaś Marta. A jak u reszty dziewczyn? Daje radę na twarzy?

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Do ipl idealne włosy to ciemne ale nie mocne na jasnej karnacji. Ja robiłam ipl u kosmetyczki i mimo narzekań koleżanki bylam bardzo zadowolona. Efekt trzymał mi sie dosyc długo ( bikini).

♡ Szymon & Leon ♡

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Czyli jak mam ciemne mocne włosy i ciemna karnacje to nie opłaca się inwestować? Hmmm chętnie bym wypróbowała...
Natalka 4.11.2012

Offline otyliaA

• nowicjusz
Ja mam tylko jeden kosmetyk, bez którego nie mogę się obejść, Dermatix na blizny, miałam ostatnio kilka operacji i maść pomaga mi zmniejszyć widoczność blizn na ciele. A całą resztę kosmetyków to regularnie zmieniam, testuje, zawsze może wyjść coś lepszego niż obecnie stosuje.

Offline zaba Kobieta

• maniak
Na twarzy sama nie próbowałam ale strzelalam mojej mamie na warge górna i efekt był super

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
przy ciemnej karnacji może nie być dobrego efektu bo ciemna skóra ma dużo melaniny - a ta melanina ma znaczenie :D nie wiem dokładnie o co chodzi bo dawno o tym czytałam.

Ja mam porost ekspresowy i mocne włosy :D jak rano ogolę nogi to wieczorem mam już odrost... taki, że mogę ogolić, także blondynki zastanówcie się czy tak często musicie się golić :D
Kiedyś rozmawiałam z moją koleżanką na temat depilacji i narzekała, że musi golić strefę bikini co kilka dni... jak jej powiedziałam, że ja muszę codziennie to przestała narzekać ;)

Online anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
przy ciemnej karnacji może nie być dobrego efektu bo ciemna skóra ma dużo melaniny - a ta melanina ma znaczenie :D nie wiem dokładnie o co chodzi bo dawno o tym czytałam.

Ja mam porost ekspresowy i mocne włosy :D jak rano ogolę nogi to wieczorem mam już odrost... taki, że mogę ogolić, także blondynki zastanówcie się czy tak często musicie się golić :D
Kiedyś rozmawiałam z moją koleżanką na temat depilacji i narzekała, że musi golić strefę bikini co kilka dni... jak jej powiedziałam, że ja muszę codziennie to przestała narzekać ;)
Ja jestem nlondynka ciemna ale hednak a golic nogi bikini itp musze codziennie :( Bo nievdosc ze rosna szybko to jeszcze ciemne

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
A ja jasna blondynka ale włosy ciemne i też muszę golić codziennie :/

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Codziennie? Współczuję... Ja raz w tygodniu (i nogi i bikini). Mam ciemna karnację i bardzo ciemne owłosienie.
A co polecacie na wąsik, bo dopiero teraz zaczyna mnie wkurzać...

Offline zaba Kobieta

• maniak
To myślę, że taki ipl zdał by u Was egzamin

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Ja mam Remington i-Light Pro IPL 6500.
Kupiłam go rok temu, ale gdy zaczęłam leczyć skórę to musiałam przestać go używać, choć i tak parę sesji udało mi się przeprowadzić, chyba trzy  ::) Potem zaszałam w ciążę, potem karmienie, teraz wakacje, więc czeka sobie na jesień...
Jestem średnią blondynką, włosy mam na nogach raczej jasne, pachy i bikini ciemniejsze. Przez cały ten rok niestosowania IPL włosy rosły wolniej, mam na nogach place, gdzie wcale nie rosną... U mnie się sprawdził, tylko muszę wszystko zacząć na jesień jeszcze raz.

Przed zakupem takiego depilatora sprawdźcie sobie m. in. jaki jest odstęp czasowy między jednym i drugim strzałem w pracy ciągłej.
Z minusów takich depilatorów to mogę wymienić, że pomimo tego, że dobrze trzyma się je w dłoni, to po tych kilkudziesięciu strzałach jednak czuć ich masę. Mnie ręce bolały po  nogach, pchach i bikini  ;D No, ale ja mam sporo tej powierzchni użytkowej  8)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
No własnie ale ja sie zastanawiam jak Wy dajecie rade bikini same robic. Mnie to bolało poza tym trzeba dobrze widziec zeby strzelac jedno przy drugim...

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
depilacja cukrowa
robicie same czy chodzicie do kosmetyczki?
Ja robie to u kosmetyczki.
Kiedys planstrami bikini robilam sama ( ale przed tem butelke wina musialam wypic)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
No własnie ale ja sie zastanawiam jak Wy dajecie rade bikini same robic. Mnie to bolało poza tym trzeba dobrze widziec zeby strzelac jedno przy drugim...
Jak dla mnie bez problemu  ;) zaciskam zeby i idzie  :)
Do twarzy nie uzywam bo mam ten pierwszy chyba model ( jest ze mna juz z 4 lata )  ktory nie mial osobnej nasadki
Co do wlosow mam jasna karnacje i ciemne wlosy wiec efekt taki jaki ma byc ;-)

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
muszę iść do sklepu po nowy szampon,
mam siano na głowie, dosłownie ...
tylko ptaków brakuje, żeby gniazdo sobie zrobiły  :P
używałam ws academy, :pogrzeb:
początek był fajny a teraz koszmar

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny a możecie polecić jakiś krem matujacy do cery mieszanej? Ostatnio zaczęłam się błyszczeć  :-/ 
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
emm-a odkąd używam laroche posay effeclar duo moje problemy z buzia sa minimalne i nie swiece sie, uzywam od roku i  narazie nie zmieniam  ;D

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
A jakas odżywka do rzes? Zeby ladnie rosły i byly dluuugie...:-)?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
odkąd używam laroche posay effeclar duo moje problemy z buzia sa minimalne i nie swiece sie, uzywam od roku i  narazie nie zmieniam  ;D

może jakieś szczegóły, jakiś link poproszę bo z duo to trochę tego jest ::)
to ten? https://www.ceneo.pl/28297801#tab=spec
« Ostatnia zmiana: 29 sierpnia 2017, 11:21 wysłana przez anulla_p »

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Ja byłam ze swoimi problemami u dermatologa i powiedział że to trądzik... Przepisał antybiotyk w tabletkach i maści. Pewnie nie wyleczę tego, będę musiała czekać aż samo ustąpi.