e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1520808 razy)

Offline Asiq Kobieta

a jakich olejków używacie?

Offline .:Anka:. Kobieta

ja używam arganowym

Zamówiłam koreańskie kosmetyki - w poniedziałek ma być dostawa - już się nie mogę doczekać (zamówilam  je dwa miesiące temu - były problemy z dostawą) ;)

Offline _patka_ Kobieta

ja mam coraz wiecej olejkow:
z nasion baobabu, krokosza, z drzewa herbacianego, neem, rycynowy, pachnotki, lniany, jojoba, konopii indyjskiej :D

Offline Asiq Kobieta

patkaaaa i codziennie innym sie smarujesz, czy jak? :P

Offline _patka_ Kobieta

Tak, zmieniam w zależności od potrzeb mojej cery. :D
Jak mam suchą to nawilżam, jak jakieś krostki to antybakteryjny i leczniczy.

Offline Nika

A jako jest antybakteryjny?

Offline Asiq Kobieta

no właśnie. Który jest który? :D

polecicie jakiś peeling cukrowy? Czy te z Organic Shop są gruboziarniste? Chcę porządnego tarcia :P

Offline Zoya Kobieta

Asiq, kupiłam douglasowski peeling-porządne tarcie. Cudownie pachnie i ściera jak papier ścierny.
Kiedyś używałam Tołpy, jakiś lawendowy w saszetkach w Rossmanie. Też tarł :)

Offline anulla_p Kobieta

antybakteryjny jest z drzewa herbacianego

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline _patka_ Kobieta

Neem działa również antybakteryjnie, z krokosza też. Jeszcze jest kilka takich. Na triny.pl zamawiam zawsze i tam właściwości są wypisane. :)

Offline anulla_p Kobieta

depilacja cukrowa
robicie same czy chodzicie do kosmetyczki?

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Co na stopy?? Mam fatalne jak ratowac czym wygladzac, czym smarowac jak pozbywac sie odciskow i blaz(czy jak to sie tam zwie)

Offline Caipirania

do stop kremy/masci Gehwol sa moim zdaniem najlepsze, polecali mi je i niemieccy i polscy podolodzy.

No wlasnie jestem po kilku wizytach u podologa i wydaje mi sie ze przez to jej dlubanie/scinanie szybciej wszystko wychodzi na nowo:( albo babka jest beznadziejna i powinnam poszukac innej albo moje stopy:)

Jeny to jeszcze są miejsca gdzie się ścina naskórek? Uciekaj stamtąd...

Mysikroliczku naprawde??tak sie nierobi?? To mloda kobieta ma swoj gabinet od 3 lat. Ok rozumiem ze mam szukac kogos nowego:) nawet brodawke mi tak wycinala przez 5 spotkan:/
Sorki to watek o kosmetykach a nie podologach.

Naprawdę. Są płyny zmiękczające naskórek jeśli masz naprawdę mocny problem, frezarki, tarki z prawdziwego zdarzenia. Nic się nie ścina. :)

Offline ciriness

Zgadzam się z Paulą, nic się dzisiaj nie ścina...Moja podolog ma taki sprzęt, że kilka miesięcy mam gładkie stopy a nic nie ścina.

A ostatnio widziałam reklamę Padologa i zastanawiałam się "Kto tam chodzi?"
Już wiem, że to ja jestem zacofana :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline maggi-80 Kobieta

Podolog to taki lekarz-kosmetyczka od stóp. Zajmuje się regeneracją paznokci, wrastaniem paznokci, stopą cukrzycową no i robi Ci generalnie porządek ze stopami :D

Offline loona Kobieta

Czy macie lub znacie kogoś kto ma taki domowy laser do depilacji? Działa to w ogóle???

Caril ma :)

Na pewno działa, ale nie na zawsze tylko na jakiś okres czasu. Przestaniesz się depilować i owłosienie wraca po jakimś czasie.

Offline loona Kobieta

No,9 a co ma Caril?  ;D

Nie wiem bądź nie pamiętam  8) Jak wróci to pewnie napisze sama co i jak  :)

Offline Asiq Kobieta

a ja teraz wypróbowałam polecany przez Was Organic Shop. Mam peeling, maskę do włosów i szampon. Już czekam na kolejne zakupy, bo kosmetyki super, a tanie jak barszcz!

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Asiq kupujesz stacjonarnie czy gdzieś przez neta? Jak net to gdzie?

Offline Asiq Kobieta

zamówiłam na Mintishop, bo potrzebowałam jeszcze szczotkę tt dla mojej rozgwiazdy małej, a tam wychodziła najtaniej. Stacjonarnie widziałam w Carrefourze jakieś scruby do ciała i masła.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Dzięki Ci :)

Offline zaba Kobieta

Ja mam Philips lumea ipl, działa faktycznie ale nie tak rewelacyjnie jak opisywalk choć mam skórę niby idealna do tego typu depilacji...osobiscie lubię to bo szybko się robi i nie boli ale żeby efekt był zadowalający muszę powtarzać co 2tyg początkowo, a później co ok 3-4...