e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1451031 razy)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Mi Maybelline tez schodzil. Nie zależnie od tego na co go.kladlam i w jakiej kolejności...

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Pewnie zależy od powieki i rodzaju skóry. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Ale aż musiałam dopytać bo wierzyći się nie chciało.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
najbardziej zadowolona jestem z eyeliner z wibo,
najpierw delikatnie maluję kredką a później poprawiam nim
uwielbiam go za kolor i za trwałość bo jako jedyny mi do tej pory nie schodził  8)

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
a jaki tusz polecacie? z normalna , nie silikonowa szczoteczka?
uzywam od 2 lat wibo ale chce juz cos innego
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Max factor 2000 cl. w różnych opcjach.  Dla mnie to tusz nr 1

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
dla mojej siostry tez, ale ja nie umiem sie do niego przekonac, ostatnio kupilam jakis z czerwonym napisem i nie za bardzo mi podpasowal.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
Te dwa na raz efekt suprr

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
dla mojej siostry tez, ale ja nie umiem sie do niego przekonac, ostatnio kupilam jakis z czerwonym napisem i nie za bardzo mi podpasowal.
A dla mnie ten z tym czerwonym napisem to w ogóle mega hit.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Uzywalyscie kremu BB z CIEN z Lidla? Widziałam ostatnio na zakupach, że wprowadzili, mają nawet 2 odcienie i jestem ciekawa.

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Dziewczyny możecie jeszcze teraz napisać albo najlepiej wkleić link do nawilżających rybek z rossmana? Do cery mieszanej też są ok?

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Sa chyba trzy rodzaje. Najbardziej te zolte lubie. Teraz mam niebieskie i tez sa ok.

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
I co one robią? Jak je stosować? Na noc?  Pod krem? Pod tonik?

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Ja uzywam na noc, zamiast kremu. Tak ze dwa razy w tygodniu. One sa dosyc tluste.
Nawilzaja i odzywiaja.

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
ja mam niebieskie i jakos mi nie podeszly. nie wiem może to nie rybki ale nie chcę ryzykowac.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Mnie zatkały wszystko co sie da ..te niebieskie ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
A ja uwielbiam niebieskie  ;D

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Za radą Ciri kupiłam peeling do skóry głowy i już po pierwszym użyciu, czuję że skóra mi zaczęła "oddychać".

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Jak się używa takiego peelingu?

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Normalnie :D Nakładasz na skórę głowy i pocierasz delikatnie, potem zmywasz :)

Magda cieszę się, że się sprawdza :D

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
to coś dla mnie, muszę spróbować  :)

na chwilę obecną testuje szampon ws academy z ostrego cięcia  8)

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Dziewczyny mam moze smieszne pytanie. Nigdy nie farbowałam włosów (raz robiłam sombre/ombre u fryzjera). Pojawiaja mi sie od czasu do czasu 3 siwe wlosy na krzyz wiec wypadałoby cos z tym zrobic. Czy rozwiązanie w postaci szamponu np takiego http://www.palette.schwarzkopf.pl/palette/pl/pl/home/produkty/poziom-2-do-24-myc/color-shampoo/odcienie.html będzie ok czy coś innego polecacie (chyba tak od razu farbą działac nie trzeba, a może się myle) ?

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
a co polecacie na swedzenie skory glowy- ja non stop sie drapie. Pozbylam sie lupierzu ale glowa po bokach swedzi nadal.

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Ja moge myc wlosy tylko Head &Shoulders , po kazdym innym po dwoch-trzech uzyciach glowa mnie swedzi.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Kasia, przezroczysty szampon i codzienne mycie włosów. Zobacz czy jest poprawa..

Agnieszka, szampon nie pokryje siwych włosów. Jak masz 3 siwe to wyrwij  ;D ;D ;D

Offline ciriness

• Chuck Norris
a co polecacie na swedzenie skory glowy- ja non stop sie drapie. Pozbylam sie lupierzu ale glowa po bokach swedzi nadal.

zielony szampon z Pharmaceris H :) jest świetny! z wszystkiego wyleczy:)

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ok dziekuje.
Gosiu ten? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24785,pharmaceris-h-sebopurin-specjalistyczny-szampon-normalizujacy-do-skory-lojotokowej.html

i gdzie je dostac? w aptece?

Po Head &Shoulders dostalam łupieżu, wyleczyl mnie Vichy Dercos. Łupież znikł, ale glowa swedzi.
teraz mam Herbal Essences przezroczysty , ale szalu nie ma
« Ostatnia zmiana: 10 lipca 2017, 19:39 wysłana przez ~Ania~ »

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Kasia po myciu głowy zrób sobie płukankę z wody i octu. tak około pół szklanki na litr wody. Potrzyj trochę skórę głowy, zawiń w ręcznik i potrzymaj tak z pół godziny. Ocet spirytusowy, zwykły. Jak wyschną włosy nie będzie go czuć. Przestanie Cię głowa swędzieć i ma też działanie przeciw łupieżowe prewencyjnie.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline ciriness

• Chuck Norris
Tak ten Kasiu, bardzo łagodzi wszelkie dziwne zmiany na skórze głowy, jak sobie czymś zaszkodze to zawsze do niego wracam. Mam nadzieję że Ci też podpasuje. W aptece jest

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ok, dziekuje. Bede w przyszlym tyg w PL to kupie