e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1535192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mi Maybelline tez schodzil. Nie zależnie od tego na co go.kladlam i w jakiej kolejności...

Offline _patka_ Kobieta

Pewnie zależy od powieki i rodzaju skóry. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Ale aż musiałam dopytać bo wierzyći się nie chciało.

Offline vonka

najbardziej zadowolona jestem z eyeliner z wibo,
najpierw delikatnie maluję kredką a później poprawiam nim
uwielbiam go za kolor i za trwałość bo jako jedyny mi do tej pory nie schodził  8)

Offline Kasia* Kobieta

a jaki tusz polecacie? z normalna , nie silikonowa szczoteczka?
uzywam od 2 lat wibo ale chce juz cos innego
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Nika

Max factor 2000 cl. w różnych opcjach.  Dla mnie to tusz nr 1

Offline Kasia* Kobieta

dla mojej siostry tez, ale ja nie umiem sie do niego przekonac, ostatnio kupilam jakis z czerwonym napisem i nie za bardzo mi podpasowal.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline anka332 Kobieta

Te dwa na raz efekt suprr

Offline Nika

dla mojej siostry tez, ale ja nie umiem sie do niego przekonac, ostatnio kupilam jakis z czerwonym napisem i nie za bardzo mi podpasowal.
A dla mnie ten z tym czerwonym napisem to w ogóle mega hit.

Offline loona Kobieta

Uzywalyscie kremu BB z CIEN z Lidla? Widziałam ostatnio na zakupach, że wprowadzili, mają nawet 2 odcienie i jestem ciekawa.

Offline Nika

Dziewczyny możecie jeszcze teraz napisać albo najlepiej wkleić link do nawilżających rybek z rossmana? Do cery mieszanej też są ok?

Offline Edzia Kobieta

Sa chyba trzy rodzaje. Najbardziej te zolte lubie. Teraz mam niebieskie i tez sa ok.

Offline Nika

I co one robią? Jak je stosować? Na noc?  Pod krem? Pod tonik?

Offline Edzia Kobieta

Ja uzywam na noc, zamiast kremu. Tak ze dwa razy w tygodniu. One sa dosyc tluste.
Nawilzaja i odzywiaja.

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
ja mam niebieskie i jakos mi nie podeszly. nie wiem może to nie rybki ale nie chcę ryzykowac.

Mnie zatkały wszystko co sie da ..te niebieskie ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline elemelka Kobieta

A ja uwielbiam niebieskie  ;D

Offline maggi-80 Kobieta

Za radą Ciri kupiłam peeling do skóry głowy i już po pierwszym użyciu, czuję że skóra mi zaczęła "oddychać".

Jak się używa takiego peelingu?

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline ciriness

Normalnie :D Nakładasz na skórę głowy i pocierasz delikatnie, potem zmywasz :)

Magda cieszę się, że się sprawdza :D

Offline vonka

to coś dla mnie, muszę spróbować  :)

na chwilę obecną testuje szampon ws academy z ostrego cięcia  8)

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Dziewczyny mam moze smieszne pytanie. Nigdy nie farbowałam włosów (raz robiłam sombre/ombre u fryzjera). Pojawiaja mi sie od czasu do czasu 3 siwe wlosy na krzyz wiec wypadałoby cos z tym zrobic. Czy rozwiązanie w postaci szamponu np takiego http://www.palette.schwarzkopf.pl/palette/pl/pl/home/produkty/poziom-2-do-24-myc/color-shampoo/odcienie.html będzie ok czy coś innego polecacie (chyba tak od razu farbą działac nie trzeba, a może się myle) ?

Offline Kasia* Kobieta

a co polecacie na swedzenie skory glowy- ja non stop sie drapie. Pozbylam sie lupierzu ale glowa po bokach swedzi nadal.

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Ja moge myc wlosy tylko Head &Shoulders , po kazdym innym po dwoch-trzech uzyciach glowa mnie swedzi.

Kasia, przezroczysty szampon i codzienne mycie włosów. Zobacz czy jest poprawa..

Agnieszka, szampon nie pokryje siwych włosów. Jak masz 3 siwe to wyrwij  ;D ;D ;D

Offline ciriness

a co polecacie na swedzenie skory glowy- ja non stop sie drapie. Pozbylam sie lupierzu ale glowa po bokach swedzi nadal.

zielony szampon z Pharmaceris H :) jest świetny! z wszystkiego wyleczy:)

Offline Kasia* Kobieta

ok dziekuje.
Gosiu ten? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24785,pharmaceris-h-sebopurin-specjalistyczny-szampon-normalizujacy-do-skory-lojotokowej.html

i gdzie je dostac? w aptece?

Po Head &Shoulders dostalam łupieżu, wyleczyl mnie Vichy Dercos. Łupież znikł, ale glowa swedzi.
teraz mam Herbal Essences przezroczysty , ale szalu nie ma
« Ostatnia zmiana: 10 lipca 2017, 19:39 wysłana przez ~Ania~ »

Offline anulla_p Kobieta

Kasia po myciu głowy zrób sobie płukankę z wody i octu. tak około pół szklanki na litr wody. Potrzyj trochę skórę głowy, zawiń w ręcznik i potrzymaj tak z pół godziny. Ocet spirytusowy, zwykły. Jak wyschną włosy nie będzie go czuć. Przestanie Cię głowa swędzieć i ma też działanie przeciw łupieżowe prewencyjnie.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline ciriness

Tak ten Kasiu, bardzo łagodzi wszelkie dziwne zmiany na skórze głowy, jak sobie czymś zaszkodze to zawsze do niego wracam. Mam nadzieję że Ci też podpasuje. W aptece jest

Offline Kasia* Kobieta

ok, dziekuje. Bede w przyszlym tyg w PL to kupie