e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1354006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Po tym zelu z drobinkami nic takiego nie mam. Lekko masuje twarz chwilę i nie poczułam podrażnienia. Ten z colway ma dobry skład niby nie powinien zapychac , ale też ostrożnie do tych kosmetyków podchodzę.

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Zaczęłam brać cynk (endokrynolog zalecił). Moje plecy nareszcie wyglądają dobrze :)

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Mój endo polecał mi kiedyś zestaw witamin bodymax plus - bo ma cynk i wyciąg z żeńszenia (to na młodość i wygląd skóry i włosów). Przypominam sobie teraz, że rzeczywiście stan ramion i pleców był lepszy. Muszę znów zakupić.

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Ja jednak obawiam się, że moje problemy skórne i z włosami mają podłoże hormonalne, ale jeszcze walczę.
Od roku tylko bio kosmetyki (sylveco, lavera), a od tygodnia zmiana diety i suplementacja Biotemaxem (biotyna, cynk, selen)

Smutki i stresy będę koić na rowerze, a nie słodyczami. Za to też skóra na pewno będzie mi wdzięczna.

• Chuck Norris
Na pojedyncze pryszcze i przebarwienia polecam Wam skinoren krem -mi pomaga.
A na duże pryszcze niezawodna jest maść ichtiolowa - śmierdzi asfaltem ;) ale pomaga. Wystarczy posmarować (punktowo) na noc i przykleić plaster. Działa w ten sposób, że "wyciąga" ropę na wierzch. Poczytajcie opinie w sieci.

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
o! Mam ichtiolową, ale bałam się na noc, że wysmaruję pościel. Nie pomyślałam o plastrze. Najprostsze rozwiązanie...a najlepsze.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

• Chuck Norris
No, podobno ciężko doprać później...

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Takie pojedyncze gule traktuję żelem z rosmmana. Zasycha, a rano ściągam skorupkę.

• Chuck Norris
Ale czy działa i ile kosztuje?
Bo np. maść ichtiolowa to jakoś 2zł, a wg mnie działa cuda - bolący wystający pryszcz na następny dzień "zanika" i co najważniejsze nie boli.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
jesteście skarbnicą wiedzy  :D

mnie wysypuje raz na dwa, trzy miesiące
i najczęściej są to właśnie plecy z dekoltem i na skroniach we włosach
z twarzą mam w miarę spokój bo już mniej więcej wiem jak dbać ale reszta to koszmar  :P

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Dzielę się kodami rabatowymi po konferencji

www.sklepanwen.pl - 15% na maski z kodem MB15
http://hania.com.pl/ - 10% rabatu na kod MEETBEAUTY
http://blovesplates.com/ - 15% zniżki MEETBEAUTY15
www.tolpa.pl przy zakupach za 120 zł płyn micelarny za 1gr - meetbeauty2017

może komuś się przydadzą :)

Offline gigik

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.12.01990
  • Ślub w: opole
bronzer tusz, fluid i rozświetlacz :)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Dziewczyny jeśli macie ochotę na zakupy cudów z www.bathing.pl to do 16.06 na moje hasło DEZEMKA będziecie mieć 15% zniżki :)

pianki do kąpieli są super bo nie mają slsów, no i te kosmetyki dla dzieci bomba!
« Ostatnia zmiana: 2 czerwca 2017, 21:26 wysłana przez ciriness »

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Ja ostatnio okdrylam fajne cienie w kremie Maybelline Tatoo. Nie roluja sie, maja fajne kolory, ktore caly dzien sie trzymaja.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
Tatoo polecała tu patka tez  jako baze pod inne kolory i faktycznie ładnie sie trzymaja

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
Jestem bardzo z tej "bazy" zadowolona :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja jednak obawiam się, że moje problemy skórne i z włosami mają podłoże hormonalne, ale jeszcze walczę.
Od roku tylko bio kosmetyki (sylveco, lavera), a od tygodnia zmiana diety i suplementacja Biotemaxem (biotyna, cynk, selen)

Smutki i stresy będę koić na rowerze, a nie słodyczami. Za to też skóra na pewno będzie mi wdzięczna.

Zbadaj TSH.
Ja juz widze, ze obnizona dawka Thyrozolu spowodowała pogorszenie stanu włosów, cery....już sie boje nowych wyników :(
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Dziewczyny kompletnie nie znam się na filtrach przeciwsłonecznych. Czy ktoś może mi powiedzieć czy te kosmetyki są okej? Robię zakupy przed wakacjami...

https://sklep.pharmaceris.com/pl/product/suchy-olejek-ochronny-spf-50-do-ciala-dla-doroslych-sun-protect-1486.html

https://sklep.pharmaceris.com/pl/product/emulsja-ochronna-dla-niemowlat-i-dzieci-na-slonce-spf-50-1567.html

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Mysia ja polecam filtry mineralne.

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
o dzięki, akurat te które używamy, to ona poleca  :)

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
Na wszelkie wypryski na twarzy i ciele dobrze robi kozieradka. Można kupić w sklepach zielarskich.
Jedną łyżeczkę trzeba zalać wrzątkiem, przykryć i zostawić do przestygnięcia.
Wystudzony płyn przelać do słoiczka/buteleczki.  Pulpa, która pozostanie na dnie może posłużyć jako maska. Można też stosować ją miejscowo na większe zmiany skórne.
Płyn należy traktować jak tonik, czyli przecierać twarz, miejsca z wypryskami wacikiem nasączonym w kozieradce rano, wieczorem, w ciągu dnia (jak komu pasuje).
U mnie zadziałało po dwóch dniach. Dziwne wypryski na ramionach zniknęły raz na zawsze. Skóra była mega gładka.

Taki roztwór polecany jest także jako wcierka przy wypadających włosach. Przetestowałam. Były efekty.

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny czy któraś z was bywa w Niemieckim Rossmanie?

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

• Chuck Norris
Potrzebuje coś kupić bo w PL nie ma  ::) a do Niemiec trochę daleko :D

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
a co potrzebujesz?jade za 3 tyg do pl, moge wyslac

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Na wszelkie wypryski na twarzy i ciele dobrze robi kozieradka. Można kupić w sklepach zielarskich.
Jedną łyżeczkę trzeba zalać wrzątkiem, przykryć i zostawić do przestygnięcia.
Wystudzony płyn przelać do słoiczka/buteleczki.  Pulpa, która pozostanie na dnie może posłużyć jako maska. Można też stosować ją miejscowo na większe zmiany skórne.
Płyn należy traktować jak tonik, czyli przecierać twarz, miejsca z wypryskami wacikiem nasączonym w kozieradce rano, wieczorem, w ciągu dnia (jak komu pasuje).
U mnie zadziałało po dwóch dniach. Dziwne wypryski na ramionach zniknęły raz na zawsze. Skóra była mega gładka.

Taki roztwór polecany jest także jako wcierka przy wypadających włosach. Przetestowałam. Były efekty.

Jaką ilością wody zalać?

• Chuck Norris
a co potrzebujesz?jade za 3 tyg do pl, moge wyslac

Wyslalam.priv :)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Jeśli chodzi o krem z filtrem to ja w tym roku kupiłam ten:

https://sklep.pharmaceris.com/pl/product/dermo-ochronny-krem-mineralny-spf-50-1679.html

Sroka go poleca również :)
Niestety kremy Pharmaceris nie są sobie równe... dlatego warto zwrócić uwagę na skład.