e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1467373 razy)

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
  • data ślubu: 01.03.2001
Ja uzywam czasem ich szamponu Bamboo Shine, Luminous Shine Shampoo (na zmiane z innymi szamponami bez SLS, innych firm) - bardzo go lubie, przepadam za zapachem - jest taki cytrusowo-herbaciany. Wlosy sa po nim miekkie i lsniace. Odzywke tez mialam z tej serii ale juz mnie nie przekonala az tak. Mialam tez sporo probek serii Caviar, ale moja ulubiona to nadal Bamboo.

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
Jaki krem przeciwzmarszczkowy z filtrem na lato poleccie?

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
jestem na etapie próbowania kremów aptecznych i zauważyłam, że przydałoby się już coś przeciwzmarszczkowego

przy okazji polećcie coś do skóry trądzikowej bo narazie wszystko jest do du...

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Vonka. Mi pasował krem pharmaceris z kwasem. Na noc. To na wszelkie niedoskonałości.
http://m.ceneo.pl/13234387

Przeciwzmarszczkowego jeszcze nie używam. Żadnego na dzień nie używam.

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
Ja uzywam czasem ich szamponu Bamboo Shine, Luminous Shine Shampoo (na zmiane z innymi szamponami bez SLS, innych firm) - bardzo go lubie, przepadam za zapachem - jest taki cytrusowo-herbaciany. Wlosy sa po nim miekkie i lsniace. Odzywke tez mialam z tej serii ale juz mnie nie przekonala az tak. Mialam tez sporo probek serii Caviar, ale moja ulubiona to nadal Bamboo.
Wczoraj kupilam sobie odzywkę wlaśnie. Tę z serii caviar. Zobaczymy czy moje wlosy ją polubią :)

Offline vonka

• Chuck Norris
malgosiask Paharmaceris zarówno na dzień jak i na noc zostawił mi na buzi tłusty film (czy jak to się mówi) - nie lubię tego bo wtedy moja buzia przyciąga jak magnez cały kurz
Vichy Normaderm - wyszły mi krosty ale spróbuję zrobić drugie podejście bo ma niwelować przebarwienia (zostały mi po wcześniejszych krostach)
Bioderma - świecę się jak żarówka w nocy

jutro spróbuję jeszcze Avene bo mam kilka próbek i w tym miejscu pomysły mi się kończą  :P

Od stycznia używam La Roche Posay Effeclar Duo i on jest fajny ale nic nie działa na przebarwienia
a z kolei krem przeciwzmarszczkowy zużywam na noc bo zostawia mi mega film na twarzy  ::)
« Ostatnia zmiana: 28 kwietnia 2017, 09:10 wysłana przez vonka »

Offline Elzuniaa

• nowicjusz
A kto lubi testować nowości? Ja uwielbiam wypady do drogerii a później takie domowe spa. Dlatego też lubię blogi takie jak NIE REKLAMUJEMY na którym od czasu do czasu pojawiają się jakieś wzmianki o sposobach pielęgnacji ciała czy włosów. Zawsze czegoś nowego się dowiem, a później sama próbuję, szukam. :) :)
« Ostatnia zmiana: 28 kwietnia 2017, 10:37 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Iwona a probowalas z Nuxe Arona perfection ?

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
Vonka, a probowalas czegos Paula's Choice? Np. czegos z retinolem?

Offline vonka

• Chuck Norris
nazwy nic kompletnie mi nie mówią ale od czego jest google  :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Vonka póbowałaś Clarena albo Sasderme?
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
W daglesie promka na kosmetyki do makijażu oka. Bazę art deco kupiłam za niecałe 26 zł.

Offline vonka

• Chuck Norris
Przyniosłam dzisiaj kolejne problemu do domu - clinique i clarins.
Byłam po raz pierwszy w Douglas i jestem miło zaskoczona. Pani dala mi probki kremów prosto ze słoiczka i nie miała żadnych obiekcji jak to ma miejsce w innych sklepach  :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Dziewczyny, założyłam nowy wątek dotyczący botoksu i temu podobnych wypełniaczy. "Reklamuję się" tu, bo wiele osób zagląda http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56371.msg2315865#msg2315865

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Dziewczyny w rossmannach pozbywaja się szaf Astora i wszystko jest -70%. Co prawda niestety szafy są ubogie już ale można coś kupic jeszcze :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Fanki tangle teezera - macie tę szczotkę z uchwytem/rączką? The ultimate? Zastanawiam się czy sobie nie kupić, kocham TT, ale jego forma mnie wkurza, ciągle mi wylatuje z ręki  8)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Ja mam zwykłą TT, kompaktowa TT, i TT aquasplash. I prawie kupiłam tą z rączką ale się opanowałam :D

Offline vonka

• Chuck Norris
Zastanawiam się czy sobie nie kupić, kocham TT, ale jego forma mnie wkurza, ciągle mi wylatuje z ręki  8)

moja przez to wypadanie już ledwo dyszy  :P

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Moglaby miec taki pasek na dlon jak zgrzeblo dla koni ;D Chyba im sprzedam ten patent ;)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Edzia  ;D Dobre!

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Jaki krem przeciwzmarszczkowy z filtrem na lato poleccie?
Marta, jeśli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe to jeszcze z uczelni pamiętam, że to chwyt marketingowy  ;)
Lepiej sobie kupić krem głęboko nawilżający z filtrem. Efekt ten sam, ale kasy więcej zostaje w kieszeni  8)
Możesz w aptece poprosić o próbki takich kremów. Powinni dać  ;D
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.

Offline Caipirania

• Przyjaciele
  • uzależniony
Avon ma przyjemny krem z SPF 25 z serii Anew. To na dzien.

A na noc wczytalabym sie w temat retinolu i kwasow typu AHA.

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny, w tym roku znowu drogeria eKobieca.pl organizuje akcję wsparcia dla Kociego Szczecina.
Z kodem rabatowym KOTKI2 dostajecie 5% rabatu, a kolejne 5% przekazują dla Fundacji VIVA - Koci Szczecin. Akcja trwa do 15 maja.
Przyjemne z pożytecznym  ;)

https://www.facebook.com/ekobieca/

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny sukces!!
Połączenie toniku z srebra, dobrych naturalnych olejków, kremów i tych tabletek na trądzik spowodowało, że nie mam już nic na twarzy!
Zostały mi jedynie plamy do usunięcia, to zrobię jakimś peelingiem albo mikrodermabrazja. :D jestem mega dumna, że udało mi się to bez antybiotyku. ;)

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Patka, a możesz napisać dokładnie co stosowałaś? Jakie olejki, tabletki? No tak wszystko po kolei  ;D

Offline vonka

• Chuck Norris
ja też chętnie się dowiem  :D
szczególnie te olejki mnie interesują
podaj od razu linki  :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Jasne :)
Tabletki mam te, biorę drugie opakowanie: http://nonacne.pl/
Olej na noc najczęściej smaruję w niewielkiej ilości ten: http://triny.pl/olejki-do-twarzy/2478-etja-organiczny-olej-z-krokosza-barwierskiego-bio-50-ml.html?gclid=CITovOL289MCFdW7GwodlZ8B2A&gclsrc=aw.ds
ale mam jeszcze kilka innych działających antybakteryjnie i przeciw trądzikowo, np. z nasion baobabu.
Na tej stronie triny.pl są olejki i wyjaśnione ich działanie.
Oprócz tego srebro koloidalne: https://www.cosdlazdrowia.pl/kosmetyki-sylveco/srebro-koloidalne-500ml/produkt-679?gclid=CKqTr4z389MCFRG6GwodC2ANaA
a na dzień pod makijaż stosuję albo z mixy krem nawilżający z rossmana, albo z orientany https://www.opineo.pl/opinie-5300154-orientana-krem-do-twarzy-morwa-i-lukrecja.html
do mycia mam to: http://www.ekomaluch.pl/orientana-zel-do-mycia-twarzy-z-drobinkami-ryzu-aloes-i-jasmin-205ml?gclid=CJz_pM7389MCFUGeGwodhjoCOg

teraz jeszcze testuję droższe kosmetyki z Colway. Mam żel do mycia i krem na dzień, ale ten krem jest dla mnie za tłusty.

To tyle :D albo aż tyle. :D

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Dzięki Patka, poczytam sobie  ;)

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
patka a nie boli cie skora po tym zelu z drobinkami ryzu? stosujesz czesto? mam ten z aloesu i papai i max co 2dzien moge stosowac, bo dla mnie to jak peeling dziala, choc producent zapewnial, ze tak nie bedzie...
za to codzienne stosowanie zelu colway mnie zapychalo;/...
mnie po ciazy skore uratowalo srebro koloidowe tylko ze skory mieszanej zrobila mi sie sucho-normalna...

odkrylam cudowny krem ujedrniajacy clarena Liposom Certus Collagen Cream, skora po tym jest mega nawilzona, odswiezona i nie zapycha...