e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1500555 razy)

Offline loona Kobieta

Co polecacie do depilacji twarzy? Krem? Wosk?

Offline _patka_ Kobieta

Co polecacie do depilacji twarzy? Krem? Wosk?
plastry z woskiem na zimno są w rosmanie :)

Offline loona Kobieta

Pati. Pokaz które konkretnie.

Offline loona Kobieta

Dzięki Pati

Vivka. Joanna ok,ale mnie uczula :(

Kurcze kupiłam ze dwa tygodnie ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41098,loreal-volume-million-lashes-extra-black-mascara.html.....no i nie jestem zachwycona. Szału nie ma.
Ciekawe jak bardzo sie różnią.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Znacznie sie różnią. Mają inne składy i szczoteczki. Ja mialam fioletowy, czerwony i czarnym i tylko fioletowy mi odpowiadał.

Powiadasz, ze jednak skusic sie na ten fioletowy skoro promo :P

Offline malgosiask Kobieta

Na wizazu ma ponad 400 recenzji i wysoką ocenę... Może się skuszę.

Offline Kasia* Kobieta

Loona do twarzy uzywam tylko wosk. Najlepiej u kosmetyczki cieply. Po kremie szybko odrastaja
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Edzia Kobieta

Ja tez wosk tylko u kosmetyczki, sama nie mam odwagi ;)

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
Potrzebyję rozświetlacz czy któryś polecacie?

Ja tylko mówię, ze się różnią :P Dla siostry tylko czarny pasuje, dla koleżanki tylko czerwony. Dla mnie najlepszy był fioletowy :P ale nie warto skreslac wszystkich tuszy, bo jest ich 5 rodzajów chyba teraz. No ale sporo kasy trzeba wydać, żeby znaleźć który jest najlepszy dla Ciebie :)

Offline mala_mi Kobieta

Ja tylko mówię, ze się różnią :P Dla siostry tylko czarny pasuje, dla koleżanki tylko czerwony. Dla mnie najlepszy był fioletowy :P ale nie warto skreslac wszystkich tuszy, bo jest ich 5 rodzajów chyba teraz. No ale sporo kasy trzeba wydać, żeby znaleźć który jest najlepszy dla Ciebie :)

Dobrze powiedziane :-) ja się zawiodłam na złotym, dlatego nie wzięłam fioletowego; chociaż widziałam, że na blogach i wizażu opinie miał super. Ja lubiłam G-Shock zwykły z Avonu, teraz jestem wierna Lancome

Ja się przerzucilam z drogiego L'Oreal na tańszy Maybelline, który swoją drogą jest jedną z marek L'Oreal, a kosmetyki maja tak samo dobre.

I uważam, ze tusz z Maybeline jest lepszy niż z L,Oreal  ;)

~Ania~ jai nr podkładu Infaillible kupujesz :P?? Bo pamietam, że wziełam taki jak pisałaś i był super ale za diabła nie pamietam jaki to kolor był :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja 220 :) dziś go kupuje tez :) lepszego póki co nie trafiłam :)

Dzieki :)

Laski, pomóżcie.

Chcę zacząć przygodę z kwasami ale zostawić 190 zł i to co 3 tygodnie - no nie stać mnie.

Od czego ja mam w ogole zacząć?

Już za późno na zabawę z kwasami, poczekaj do jesieni. Wyjdzie słońce i możesz się nabawić przebarwień.

Chcesz sama sobie kwasy kłaść? Czy jak rozumieć Twojego posta? ;)

Offline vonka

kupiłam dzisiaj http://www.rossmann.pl/Produkt/Bourjois-Twist-up-the-Volume-maskara-ultra-black-8ml,360555,7158
miał być szał ciał a jest wielka porażka
to nie dla moich rzęs

żałuję, że nie pojechałam kilka dni temu bez tuszu na rzęsach żeby go wypróbować na sobie
szkoda mi tych 25 zł  :P

Już za późno na zabawę z kwasami, poczekaj do jesieni. Wyjdzie słońce i możesz się nabawić przebarwień.

Chcesz sama sobie kwasy kłaść? Czy jak rozumieć Twojego posta? ;)

Tak, chce sama.

I chce zacząć na poczatek od czegoś słabego.

Internety mówią, że jak się nałozy filtr to mozna i teraz nakładać kwasy.

Odważnie. Nie pomogę, bo sama nigdy nie robiłam.

Tak czy siak nie robiłabym teraz kwasów. Skuteczne będą tylko przy serii zabiegów... a już masz maj zaraz, latem też chcesz robić? Ja nie wiem, ale nie wydaje mi się to dobrym pomysłem, naprawdę.

E tam odważnie...wystarczy zajrzeć na blogi. Setki lasek robią same, baaa nawet kumepla zza biurka sama robi.
Tylko nie wiem od czego zacząć :P a tyle tego jest w internecie, że zanim przebrne to jesien będzie :P

Offline Edzia Kobieta

Ania, zacznij od kremu z kwasem z Ziaji ;)
I tak jak Mysia pisze tez bym poczekala do jesieni. Tym bardziej jak nie masz doswiadczenia i zrobisz to nieumiejetnie (zle dobierzesz stezenie), to nawet Ci filtry nie pomoga. A robilas kiedykolwiek kwasy u kosmetyczki? Wiesz jak Twoja skora reaguje. Mi z brody, to schodzi platami i az piecze.

Offline agu-s Kobieta

Anusiaaa, ja parę lat temu sama robiłam kwasy wg instrukcji koleżanki kosmetolog.
I parę razy wszystko było ok, a za kolejnym mnie trochę poparzyło w jednym miejscu przy brodzie. Po tym zrezygnowałam  ;)
Co dziwne, wszystko robiłam tak samo więc nie wiem czemu ostatnim razem coś poszło nie tak.
Jako, że to było już dawno temu o nawet nie pamiętam co to były za kwasy.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja również nie robiłam bym już teraz kwasów.

Offline Caipirania

Ja sugeruje do jesieni dokladniej wczytac sie w temat, a w miedzyczasie uzywac kremu z kwasami, jest ich duzy wybor w roznych koncentracjach. Od razu sie zorientujesz, co/ile tolerujesz, a czego nie.