e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1497072 razy)

Offline loona Kobieta

To nie wiem. Ale opuchlizna? Ja strupki miałam małe, pomiędzy włoskami,ale opuchlizny prawie wcale.  :-\ 
 Jola. Ustal co Ty tam masz zrobione ;)

Ja U Malwiny Tomickiej robiłam.

Offline zaba Kobieta

Zaba a jak myjesz twarz tym zelem z colway to pozniej masz takie uczucie sciagniecia skory? Bo ja mialam na próbę i.wlasnie taki efekt wywolywal. Nie wiem jak na dluzsza metę, ale zanim wybiore sie do dermatologa to sprobuje jeszcze colway...  tym srebrem mnie zaciekawilyscie :)

Ja mam takie odczucie po każdym żelu, a wypróbowałam juz wiele, po tym colway jest mniej nasilone ale jak Ci to przeszkadza to polecam bardzo olejek do mycia twarzy z biochemii urody - po tym skóra jest mięciutka i bez sciagniecia;) w sumie to zapomniałam o nim - koniecznie muszę znów zamowic;p

Zaciekawilyscie mnie tymi stężenia mi, musze sprawdzić jakie mam;p

Offline _patka_ Kobieta

Ja kupilam srebro z 25 ppm.

Offline Zoya Kobieta

Dowiedziałam sie co mialam i to wlasnie microblading :) Bylam u p.Nogal. nie mam jakiegos mega strupa, tylko takie wlasnie male pomiedzy włoskami, ale ogolnie wyglada to jak jeden wielki ;)

Edzia, lwią robilam u p.Anity Huryń. Liliann mi poleciła.

Offline Edzia Kobieta

Edzia, lwią robilam u p.Anity Huryń. Liliann mi poleciła.
A to tam gdzie ja tez chodze

Offline Zoya Kobieta

Edzia, a nie jestes zadowolona?

Offline Edzia Kobieta

Teraz mialam dluga przerwe, przez ciaze i karmienie wiec zmarszczki sie bardzo poglebily. W ogole u mnie botox szybko sie wchlania, a ostatnim razem ta srodkowa, najglebsza nawet sie nie wyprasowala do konca. Dlatego myslalam czy by nie sprobowac u kogos innego, bo Pani doktor jest bardzo ostrozna w dawkowaniu.

Offline Kasia* Kobieta

A dzieczyny co polecicie- oprocz botoxu- na zmarszczki pod i wokol oczu. Dzis jak sie usmiechnelam do lustra to sie zalamala. Platki? krem ? Serum?
Heeellpp
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Kasia* Kobieta

nikt nic nie poleci?
czyli zostaje mi botox :(
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Edzia Kobieta

Haha Kasia, nie przesadzaj nie jest pewnie tak zle.
To sa zapewne zmarszczki mimiczne, zwiazane z wiekiem. Swiadcza tez o tym, ze jestes pogodna osoba i duzo sie usmiechasz

Offline Edzia Kobieta

Ucielo mi reszte...

Z tego co wiem, na nie chyba i tak nie stosuje sie botoxu tylko kwas hialuronowy.

Sprobuj platki zelowe pod oczy. Takie jednorazowe, z rossmana. Roznych firm, chyba perfekta ma takie. I sprobuj je zostawic na cala noc, ewentualnie na kolka godzin w dzien. Mimo tego ze na opakowaniu jest 30 min.

Ja uzywam jeszcze serum z Estee Lauder na noc i crem z Clinique na dzien

Offline Caipirania

Kasia, stosujesz krem z SPF na dzien?

Offline Kasia* Kobieta

Nie chyba nie. Od lat rozne Ziaje bo po AA o malo nie wyladowalam na oddziale dermatologicznym, garnier mi nie podpadowal, a loreal byl chyba po 40 . Z checia przezuce imsie na cos normalnego( nie zmienialam bo mi podpasowalybi lubie ich kremy) ale ewidentnie potrzebuje cos mocniejszego. Tylko vo?
Ok Edzia, chyba poszukam tych platkow, tyle ze w De perfekty nie ma. Moze te rybki?

Offline Edzia Kobieta

O tak, filtr to podstawa. Najlepiej mineralny.
No i zero opalania.
Kasia, te platki sa na dziale maseczek jednorazowych. Napewno u Was tez takie sa.
Rybki tez mozesz sprobowac.

Offline Kasia* Kobieta

A ja lubie opalanie na sloneczku( na solarium ostatni raz byłam przed studniowka)

Offline _patka_ Kobieta

Wzbraniam się przed pójściem do dermatologa po antybiotyk (to już dla mnie ostateczność) i zamówiłam tabletki bez recepty na trądzik. Nazywają się nonacne. Oprócz tego zainwestowałam z naturalne kosmetyki do makijażu znowu i zamówiłam podkład lavery, korektor i puder Jadwigi ;)
Muszę Wam powiedzieć, że srebro koloidalne działa! Jako tonik jest najlepszy!
Aha i glinkę kupiłam, będę robić maseczki z tego.
Jak sprawdzam skład kosmetyków (mam aplikację na telefonie) to mnie cholera bierze, ile kosmetyków jest do kitu... niby na trądzik, a skład marny! Pełno składników komedogennych, alergenów etc...  :-\ :-\ :-\
Dostałam Iwostin Purritin od koleżanki, żel do mycia twarzy, to wysypało mnie od niego bardziej niż przed użyciem!

Offline elemelka Kobieta

Pati ciężko mi uwierzyć,  że masz  takie  problemy z cera patrząc na zdjęcia  na fb ;)

Offline _patka_ Kobieta

Pati ciężko mi uwierzyć,  że masz  takie  problemy z cera patrząc na zdjęcia  na fb ;)
a pokazac Ci bez makijazu? :D

Offline elemelka Kobieta

Dawaj  :D i tak  zostanę Twoja fanka  :D

Offline Edzia Kobieta

Patrycja, a probowalas na jakis czas zrezygnowa  z makijazu? Moze teraz jak jestes na zwolnieniu. Moze by byla jakas poprawa?
A jak bylas w ciazy to sie nasililo czy bylo lepiej?
Nie boj sie tego dermatologa, zrobi badania i bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Offline _patka_ Kobieta

Teraz siedzialam w domu dwa tygodnie i nie malowalam sie w.ogole... zero.efektu. w ciazy mialam straszne pogorszenie, poszlo na dekold, plecy...

A badałaś tarczyce?

Ja tak miałam własnie, ze wysypało mi całe plecy, twarz...byłam przerażona.
Okazało sie, ze mam chorobe tarczycy....jak tylko zaczelam sie leczyc wszystko minęło.

A ja mam pytanie: jak pozbyc sie zaskórników?
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline _patka_ Kobieta

Aniu nie badałam, bo oprócz tego co mam na twarzy nie mam innych dolegliwości, które wskazywałyby na chorobę tarczycy. Ale mogę się mylić oczywiście. Niedługo mam zamiar zrobić pełne badania (przed ciążą) więc będę miała pewność. U Nas jest dziedziczny w rodzinie mojej mamy trądzik w późniejszym wieku. Jako nastolatka miałam czystą buzię, problemy zaczęły się po 20... Teraz się nasilają im bliżej 30stki jestem. Stawiam na trądzik w późnym wieku.

Offline Ola888

Patrycja a próbowałaś zmiany diety ?

Offline _patka_ Kobieta

Hmmm tylko nie wiem na jaką...  :-\

Aniu nie badałam, bo oprócz tego co mam na twarzy nie mam innych dolegliwości, które wskazywałyby na chorobę tarczycy. Ale mogę się mylić oczywiście. Niedługo mam zamiar zrobić pełne badania (przed ciążą) więc będę miała pewność. U Nas jest dziedziczny w rodzinie mojej mamy trądzik w późniejszym wieku. Jako nastolatka miałam czystą buzię, problemy zaczęły się po 20... Teraz się nasilają im bliżej 30stki jestem. Stawiam na trądzik w późnym wieku.

Patrycja, ja też nie miałam żadnych objawów....tzn. myslałam, że nie miałam ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Ola888

U mnie cera gorsza po słodkim, niestety, kiedyś nie miałam takich problemów a od 30- stki się zaczęło, pomaga tylko eliminacja  :-\

Offline elemelka Kobieta

Patrycja polecam blog qchenneinspiracje tam babka robi  diety po badaniach,  ma świetne rezultaty. Ale  długo się  czeka

Offline agu-s Kobieta

Patrycja polecam blog qchenneinspiracje tam babka robi  diety po badaniach,  ma świetne rezultaty. Ale  długo się  czeka

Zgadza się, czekałam ok 1,5 miesiąca, zwykle dieta kosztuje 250 zł za jadłospis na 28 dni.

Offline malgosiask Kobieta

Patrycja, to mogą być problemy z tarczycą, hormonem męskim lub tak jak piszę Ola - z cukrem/weglami. Był czas, że codziennie rano jadłam pączka/drożdżówę plus słodka kawa. Wywaliłam to i problem zniknął. Teraz znów pączki ::) i znowu to samo. Dekolt to chyba będę musiała sobie przeszczepić bo okropne przebarwienia teraz mam - drapię to... :-X Twarz smaruję Skinorenem 200 i widzę poprawę.
Endokrynolog zlecił badania i wszystko z tarczycą ok. Mam tylko ciężki niedobór wit D i wapnia.