e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1457199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Ja w ciąży z Luśką tak miałam. Plecy to chciałam żeby Mąż mi drapal moralnie do krwi ale się oczywiście nie dało. Okropne uczucie

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
ja mialam zawsze problemy z cera, nie jakies dramatyczne ale zawsze cos tam na tej twarzy wyrastalo, wszystko zniknelo od czasu uzywania srebra koloidowego jako toniku i myjki sonicznej do twarzy...tylko z wlosami jeszcze walcze, mega sie przetlusczaja...

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Dziewczyny kilka rzeczy z mojej kosmetyczki, może ktoś coś:

1. Szminka Chanel Rouge Allure, kolor 99 PIRATE, piękna zimna czerwień! 60zł (169zł nowa)
2. Lipgloss MAC w kultowym kolorze Ruby Woo, użyty 2-3 razy, zużycie zerowe 40zł (100zł nowy)
3. NARS, bronzer w kolorze Laguna 80zł (175zł nowy)
4. Cień wkład MAC, kolor Plum Dressing, użyte 2-3 razy, nie mój kolor, jak NOWE 25zł (57zł nowy)
6. Bezbarwna konturówka MAKE UP FOR EVER, Lip Line Perfector - genialna, bo do wszystkich kolorów szminek - pozwala uzyskać idealny kontur, kolor "nie wycieka" 60zł (110zł nowa)
7. Złoty brokat do używania na tusz (w formie żelu, w opakowaniu jak tusz, z aplikatorem) Marca Jacobsa, lame noir mascara, 35zł
8. Paleta Naked, małe zużycie cieni, generalnie używałam tylko najjaśniejszych, 135zł (nowa 239zł)
9. Paleta Naked Smoky, nowa, nawet jej nie zmacałam, 200zł (nowa 249zł).

Od 200zł wysyłka gratis. Dziękuję za uwagę  8)

Aaa i jeszcze mam lokówkę stożkową 19-35mm (grubsza niż zwykłe, robi fale rodem z Hollywood a nie barana na głowie)  ;D
Wszystkiego mam foty, jak ktoś będzie czymś zainteresowany to wrzucę tu lub bezpośrednio na PW. Nie chcę tu śmiecić niepotrzebnie ;)

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
A po ile lokówka?

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Anetko, odpiszę na PW ze zdjęciem :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Vivka myśle ze to może być od hormonów.

U mnie tarczyca zrobiła swoje.
Jak zaczełam brać leki, nomen omen hormony, znowu zaczełam wyglądać jak człowiek.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
Rezerwuje 1,2 i 3
Potwierdze do wtorku. 
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ada, 1 nie mam już. Wklejam co zostało :) 2,3 trzymam dla Ciebie jak prosiłaś.

2. Lipgloss MAC w kultowym kolorze Ruby Woo, użyty 2-3 razy, zużycie zerowe 40zł (100zł nowy)
3. NARS, bronzer w kolorze Laguna 80zł (175zł nowy)
4. Cień wkład MAC, kolor Plum Dressing, użyte 2-3 razy, nie mój kolor, jak NOWE 25zł (57zł nowy)

7. Złoty brokat do używania na tusz (w formie żelu, w opakowaniu jak tusz, z aplikatorem) Marca Jacobsa, lame noir mascara, 35zł

9. Paleta Naked Smoky, nowa, nawet jej nie zmacałam, 200zł (nowa 249zł).

Od 200zł wysyłka gratis. Dziękuję za uwagę  8)

Offline nitka25

• nowicjusz
  • data ślubu: 23.06.2019
  • Ślub w: warszawa
Ja nie moge zyc bez tuszu do rzęs Rimmel

Offline skuterkowy

• nowicjusz
JA nie potrafię żyć bez mojej perfumy, dzięki niej czuje się o wiele pewniej!

Offline Ola888

• Chuck Norris
Dziewczyny szukam pudru brązującego, wyznacznikiem jest to żeby na skórze nie wyglądał na pomarańczowy. Polecicie ?

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ja mam Golden Rose.
Jestem bladzioch z natury i tego typu puder jest dla mnie dla podkreślenia i uzyskania efektu "zdrowej skóry"

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Moim hitem kosmetycznym jest srebro koloidalne w toniku

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Ola ja mam teraz kulki brązujące6z Gosha i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej miałam Kobo  (ciemniejszy odcień) a także z Astora i też byłam zadowolona. Nie były pomarańczowe.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Doszły mnie słuchy, że pod koniec kwietnia rossmann rusza ze swoją promocją 49 % ;)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Spróbujcie czegos z firmy Kobo. Uwazam, że mają świetne kosmetyki a nie są doceniani. Mam wiele ich rzeczy i jeszcze sie nie zawiodłam. Dostępne w Naturze.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Potrzebuje dobrego kremu na cienie pod oczami, cudów się nie spodziewam bo zawsze miałam ten problem ale teraz w okresie zimowym wyglądam jakbym przez tydzień nie spala.
Polecicie coś?

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Vonka, mam ten sam problem.
Przetestowałam kremy od 5zł do 500.
Efekt żaden.
Ostatnio miałam krem resibo - żaden szal ale nie uczula, trochę działał ;) fajny skład.
Polecam "kamuflaż" z catrice - tani i super zakrywa cienie.
A wracając do kosmetyków Resibo - polecam olejek do mycia buzi i serum. Widać efekty działania :)

Offline vonka

• Chuck Norris
Przetestowałam kremy od 5zł do 500.
Efekt żaden.

to tak jak i ja
dla mnie do tej pory najlepszy był ten https://www.floslek.pl/17,katalog_lab_pokaz_produkt/644,kojacy-zel-maseczka-na-okolice-oczu.html
i sięgnę do niego ponownie ale chciałam znaleźć coś lepszego

kamuflaż wypróbuję, dzięki!

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Ja lubię bardzo nuxe prodigues  8)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Spróbujcie czegos z firmy Kobo. Uwazam, że mają świetne kosmetyki a nie są doceniani. Mam wiele ich rzeczy i jeszcze sie nie zawiodłam. Dostępne w Naturze.
ja z kobo mam juz kilka rzeczy, przede wszystkim mineralny puder i jest naprawde ok :) dzisiaj ide do natury zapasy uzupelnic :)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Według mnie Kobo ma świetną jakość.

A teraz pytanie za 100 pkt. ;)  Czy używałyście serum do brwi i rzęs z tej serii Regenerum  ????

4 lash okazało sie u mnie totalną porażką, nie składam jednak broni i szukam dalej :)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
U mnie tak jak w przypadku L4L totalna klapa :P ale np. Regenerum do paznokci zdziałał cuda :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Czy w Sephora on line mogę kupić płacąc pół na pół tj. czesc kartą upominkową, czesc karta płatniczą?
Musze sie logowac, zeby to sprawdzic a nie chce zakładac na marne konta.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ze strony sephory:

Gdy wartość produktów jest wyższa niż aktualna wartość Karty Upominkowej Sephora, różnicę można dopłacić tylko kartą płatniczą w przypadku realizacji w sklepie internetowym Sephora.pl.

Offline anni.ta Kobieta

• nowicjusz
Ja (niestety) nie potrafię żyć bez jakichś środków przeciw insektom :(
Co roku jestem okropnie pogryziona jak tylko zapomnę go użyc
« Ostatnia zmiana: 6 marca 2017, 13:39 wysłana przez zibi »

Offline Tinny

• nowicjusz
Ja nie umiem żyć bez matowego błyszczyka Kobo. :D

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
Podpasowala mi farba do włosów  Schwarzkopf, Color Expert, ona jest z omegaplex,  włosy narazie lśnią i sa gładkie.
Stosowalyscie Nanoplex lub Olaplex?
On 2011
Ona 2013

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
Jeśli chodzi o podkłady kupiłam I sprawdza się make up for ever HD delikatny aksamitny i dość długo się utrzymuje. Cena dość wysoka Ale przy 20% sephora uważam że jest wart.   
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Byłam w Livigno i jakie tam są ceny kosmetykow!!! Różnicę siegaja nawet 100 zł w porównaniu do polskich cen. Fajna podwójna szminkę kupiłam z collistar. Polecam!