e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1520618 razy)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Maluje sie calkiem normalnie, nie ma sie co bac :D

Nie wiem czy mogę tu zamieścić taka informację ale mam nadzieję, że tak. Może któraś z Was ma ochotę na spotkanie kosmetyczne, do niczego nie zobowiązuje, a można spotkać się w gronie przyjaciółek dodatkowo popróbować kosmetyków dobrać sobie odpowiedni do danej cery program pielęgnacyjny. jeśli któraś z Was jest chętna proszę o inf. na priv.  Pozdrawiam

*Magda*, jeśli się na nią zdecydujesz daj proszę znać czy faktycznie jest "show me volume" :)

Zakupiłam wczoraj peeling cukrowy waniliowo-pomarańczowy od Dax cosmetics (ten co polecała lilian) i naprawdę jest rewelacyjny. Jestem w szoku :) Zdziwiła mnie jego konsystencja (dostępne na rynku są raczej jak żel, płyn pod prysznic) a tutaj jest bardziej pasta. Skóra nie jest sucha, wręcz nawilżona i ten boski zapach - w sam raz na jesień/zimę. Naprawdę polecam.

Kupiłam też serum do biustu i dekoltu Dove, zobaczymy jak się spisze - pierwsze wrażenia są bardzo dobre. Wygodne opakowanie z dozownikiem, ładnie się wchłania i przyjemnie pachnie.

Offline Olucha Kobieta

Dziewczyny co stosowałyście na rozstępy w ciąży albo po ciąży ? Nie mam ich jakoś szczególnie dużo, ale parę się pojawiło i zaczynają mnie wkurzać  :) Używałam ziaji, fissanu, daxa i zwykłej oliwki i skończyły mi się pomysły  ::)

Dziewczyny co stosowałyście na rozstępy w ciąży albo po ciąży ? Nie mam ich jakoś szczególnie dużo, ale parę się pojawiło i zaczynają mnie wkurzać  :) Używałam ziaji, fissanu, daxa i zwykłej oliwki i skończyły mi się pomysły  ::)

Olucha wałkowałysmy temat w pogaduchach juz kilka razy, tu pewno też się pojawil. Poszukaj.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ricardo Kobieta

Magda ja co do Gosha się nie wypowiem bo nigdy nie miałam ich kosmetyków.

Olucha w dziale 9 miesięcy jest cały wątek o takich kosmetykach :)

*Magda*, ale masz efekt mocno pogrubionych rzęs? Szukam czegoś na zastąpienie L'oreala Doubleweara (jakoś ostatnio się popsuły, są mniej trwałe niż kiedyś), no i boję się, że teraz mnie każdy inny będzie rozczarowywał... Lubię efekt nieco teatralnych rzęs, ładnie otwiera oko :)

A co do pudrów - jak ktoś jest takim dziwakiem jak ja i lubi transparentne pudry rozświetlające, które maja TYLKO matowić i rozświetlać cerę to polecam Sephory puder z pędzlem. Fajny, wydajny - trzeba czasem poprawić, ale to żaden problem, bo jest bardzo wygodny w użyciu... No i śmieszna cena 33zł czy 38 zł, nie pamiętam dokładnie ;)

Offline Olucha Kobieta

Ja używam balsamu do włosów z tej serii, faktycznie ładniejsze są po nim włosy i łatwiej się rozczesują  :) Natomiast nie jestem zadowolona z tego jak nawilża, za mało moim zdaniem  :)

Offline Mariolka Kobieta

ja z tej serii do włosów mam odżywkę mi maske
zadowolona jestm
 a odnośnie tego pudru mineralnego L'Oreal to potwierdzam bardzo fajny i wydajny

Offline sylvia1pl Kobieta

• Małżeństwo to słodka,dożywotnia kara za miłość :)
  • entuzjasta
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 08.08.2008
Ja ostatnio nie mogę żyć bez:
Dax Cosmetic Perfecta serum brzuch biodra pośladki
Dax Cosmetic Perfecta serum podnosi biust ujędrnia piersi

Offline martulka Kobieta

A ja od kilku dni stosuję to serum Lirena i widzę efekty :)

Offline Di Kobieta

Ja rownież zakupiłam serum do ud i pośladków Lirene - zaczełam stosować wczoraj, zobaczymy za jakiś czas czy i jakie ;) będą efekty :)
Zakupiłam sobie równiez jeszcze jeden kosmetyk z tej serii - serum do brzucha i talii :) Więc wszystkie strategiczne miejsca zostaną opanowane przez specyfiki ;)

Offline martulka Kobieta

Ja też muszę dokupić to na brzuch i talię.

Offline ela Kobieta

A ja od kilku dni stosuję to serum Lirena i widzę efekty 

ja jak narazie kupiłam z 2 miesiace temu i nie mogę sie doczekac az bede uzywac :D

Trzeba laski chyba zapas zrobic skoro takie dobre i w  dodatku tanie :) Zaraz beda wykupywac ze skelpów :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Też się muszę zaopatrzyc w to serum

Offline KAHA Kobieta

Kobitki dajcie jakąś fotkę tego cuda, żeby się nie pomylić przy kupowaniu.

Offline Di Kobieta

Zdjęcia były wklejane już kilkakrotnie...z tego co pamiętam stronę lub dwie wstecz znajadziesz :)

Offline marta83 Kobieta

Ja używam balsamu do włosów z tej serii, faktycznie ładniejsze są po nim włosy i łatwiej się rozczesują  :) Natomiast nie jestem zadowolona z tego jak nawilża, za mało moim zdaniem  :)

Polecam z wlasnego doswiadczenia maske i odzywke z soja z marki Sephora, swietnie zamyka luske wlosa i nawilza. Dodatkowo moge polecic tez serie pomaranczowa do wlosow z kosmetykow Put & Rub (nasze polskie zupelnie natulane niestety tylko w Sephorze).
Pozdrawiam

To serum Lirene zakupiłam i od dzisiaj zacznę stosować (wraz z serią zabiegów/ćwiczeń na VacuWell). Dam znać :)

Offline Di Kobieta

Powodzenia na Vacu ;) Ja swego czasu bardzo intensywnie na tym ćwiczylam (bieżnia - na stepperze wymiękałam za szybko ;) )

Offline .:Anka:. Kobieta

tak polecacie to serum, że ja już sie nie moge doczekać aż będe mogła go używać  :D

ja ostanio zachwycam się maską do ciała z serii Body art - też od dr Eris.
bardzo szybko się wchłania (co dla mnie ważne bo nie nawidzę sie smarować balsamami)

http://www.fabrykazdrowia.pl/info/dr_irena_eris_body_art_aksamitna_maska_do_ciala_200ml-1136.html

nie jest tania (ja dostalam w prezencie - naszczęscie) ale warta swojej ceny. polecam

Offline Mariolka Kobieta

też nie lubię ciężkich i tłustych balsamów, które źle i ciężko wsmarować i sie potem kleją

Offline kamyczek Kobieta

mogę Wam jeszcze polecić super puder sypki - ja go często używam tylko na krem - zero podkładu jest to L'Oreal, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

jest naprawdę super i wogóle bardzo wydajny. używam go ja, moja, mama, jej siostra... napradę warto. wcześniej wogóle sypkich pudrów nie używałam...

ja równiez polecam!! mam już trzeci słoiczek :)
ANCYMONEK :)

Offline pyh Kobieta

a łatwo dobrac kolor?

Offline kamyczek Kobieta

ja też trafiłam z kolorem.
ANCYMONEK :)

Offline joannaM Kobieta

Potrzebuję jakiś krem/bazę matującą, ale tak mocno matującą, bo mam problem - skóra bardzo szybko i bardzo mocno mi się świeci.
Pamiętam że liliann polecała kiedyś bazę pod podkład  shiseido.
On 2011
Ona 2013

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
taaa
bo tylko TA JEDNA JEDYNA u mnie działa...

Offline joannaM Kobieta

Chodzi o tą bazę: Shiseido The Makeup Pre MakeUp Cream?
On 2011
Ona 2013

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
dokładnie tą...

Offline madziq Kobieta

a ja na gwałt potrzebując podkładu musiałam odwiedzić naszą pobliską "drogerię" w której prawie nic nie ma, chciałam podkład matujący, dobry, wybór tragiczny, więc wzięłam soraye make uo sceniczny - i jestem zachwycona! całe 16 zł a się nie umywa do tego co do tej pory używałam (za 40zł  ::) )

co do balsamu to idealnie wchłania się taki różowy z johnson's