e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1499804 razy)

Offline izabelle13 Kobieta

Witam
Asiu39 ja na tekie krostki krosteczki i małe niespodzianki używam la roche posay EFFECLAR A.I. taka mała mastka ale bardzo wydajna i w moim przypadku na małe wypryski dla mnie jest idealna ;D ;D ;DWielokrotnie przez noc mi znikały po zastosowaniu tej maści-gorzej z większymi"zawodnikami"bo wtedy to dłuższa procedura najpierw wsystko wyciąga na wierzch(przepraszam za niesmaczny opis :D :D)a później zasusza także ze 2-3 dni trzeba na likwidację liczyc.
Ale jesli są to niewielkie wypryski to  :D supe
Hm ale się rozpisałąm jak przedstawiciel firmyhehe
Pozdrawiam

Offline ASIA39 Kobieta

izabell13 dziękuje  :-* napewno ją wypróbujeskoro tak ładnie zareklamowałaś   :D ;)
widzę że mieszkasz w Irlandii tzn że dostane ją w anglii??

Offline izabelle13 Kobieta

Asiu39 myślę że bez problemu-tutaj tą firmę mają w każdym sklepie kosmetycznym a zaznaczę że mieszkam w malutkim miasteczku ;D ;D ;D
Napewno ją dostaniesz bo w angielskich magazynach dośc często widzę reklamy tej firmy.
Pozdrawiam i mam nadzieję że pomoże ;D ;D

Mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn które miały stycznośc z firmą Kryolan-chodzi mi o utrwalacz makijażu w sprayu-czy faktycznie utrzymuje makijaż dłuzej i czy musi byc to makijaż robiony ich kosmetykami??
Każda odpowiedź cenna-dziękuje ;D

Offline tylunia Kobieta

mam prośbe mozecie podac mi na pw sprzedawcow z allegro u ktorych kupujecie kosmetyki...najbardziej interesuja mnie podklady rewlonu  ;D ;D ;D ;D ;D

Offline AndziaK Kobieta

ASIU ja polecam korektor antybakteryjny z AVON-u, Jak mi cos wyskoczy to smaruję toto tym korektorem i na rano już jest ok :) Nawet na mojego brata działa, a ma duże problemy z cerą.....
O taki

rybkawiedenka

• Gość
na moje oko to krem nawilzający koloryzujący, czyli ma barwnik, i lekko nadaje koloryt przy regulsarnym stosowaniu.

Offline Antalis

Ano ma podobne podejrzenia tylko czy on tylko do twarzy czy tylko do innych czesci ciala .
Dzieki Rybka

rybkawiedenka

• Gość
moim zdaniem do twarzy. mam taki z yves roche...

Offline Mariolka Kobieta

ela napisz mi co sądzisz na temat tego specyfiku?
warto wypróbować?
http://www.allegro.pl/item422752917_bielenda_mikrodermabrazja_peeling_najtaniej.html

Offline ASIA39 Kobieta

AndziaK dziękuję  :-* też go wypróbuje skoro tak zachwalasz  :D

Offline Michasia*18 Kobieta

Ja mam pytanie z trochę innej paczki :)

Jaki płyn używacie do higieny intymnej ??

Zapomniałam się lekarza spytać a będę u niego dopiero za 3 tygodnie :)

Offline Mariolka Kobieta

ja mam teraz taki z proteinami mleka

Zupełna nowość na polskim rynku - Mleczna emulsja do higieny intymnej z proteinami mleka - zapewnia codzienną czystość i świeżość, dbając o neutralne nawilżenie i odpowiednie pH skóry miejsc intymnych oraz utrzymując jej naturalną równowagę. Delikatna, hipoalergiczna formuła zawiera kwas mlekowy, pomagający utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej, proteiny mleka o działaniu nawilżającym oraz alantoinę, łagodzącą podrażnienia. Polecana jest także dla kobiet po porodzie i ze skłonnościami do podrażnień.

polecam

Offline Antalis

Ja mam emulsje Lactacyd - u mnie sie sprawdza.Zaczelam jej uzywac po wyapalniu nadzerki kiedy to kapiel byla zabroniona i tylko prysznice wchodzily w gre i do dzis tego uzywam.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Dziewczyny, a ja mam pytanko dotyczące płynów, gdzieś przeczytałam, żeby kobiety starające sie zaciążyć unikały płynów z kwasem mlekowym bo wiadomo, że i tak środowisko kwaśne przeszkadza żołnierzykom - nie wiem ile w tym prawdy bo nawet nie mogę załapać gdzie ja to przeczytałam ::)

Moja miłość ostatnich dni

Krem na noc z witaminami C+E z Iwostin  ;D

Offline Mariolka Kobieta

maju naprawdę dobty?
a ile Cię kosztował?

a co polecacie na zimę?niedługo zmieni sie lekko pogoda i zastanawiam jaki sobie krem sprawić na zimę?wiadomo i filtr potzrebny i żeby chronił przed mrozem.bo z tego co sie orientuję to zimą nie należy używać nawilżających, bo pękają naczynka

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Ja już kilka razy kupowałam coś z tej firmy i zawsze byłam zadowolona, a moje pycho to niezła zagadka jest. Na zimę tez mam zamiar z Iwostin kupić krem. Za ten zapłaciłam 41zł w aptece, na allegro jest taniej ale jak kupię jeden krem i do tego przesyłka to i tak nie zaoszczędzę ;D Ma dosyć gęstą konsystencję ale łatwo się rozprowadza i z tego co widzę to chyba wydajny będzie ::) chyba, bo mam go od tygodnia ;)

O mój ukochany iwostin. też mam i sobie chwalę.
Swoją drogą nie pomyliłyście wątków?
coś mi się wydaje, że tutaj miało być o kosmetykach bebikowych a o naszych w tym: http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=10707.300

Offline Mariolka Kobieta

oj faktycznie
Maju jak mozesz przenieść ostatnie posty to bedę wdzieczna
pomyliłam wątki
sorki
ale zmyliła mnie
michasia

Offline Mariolka Kobieta

dzięki maja

Offline AndziaK Kobieta

Jeśli chodzi o płyny do higieny intymnej to ja uzywam mydła w płynie Biały Jeleń. Tak zalecił gin i jest o wiele lepoiej niz po Ziai np.

IWOSTIN górą ;) jeśli chodzi o kremy do buziek :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja uwielbiam balsam do ciała garniera ten czerwony. Super nawilża i nie jest tłusty.

A najlepszy dla mnie szampon i odżywka to z Loreala Matrix pomaranczowy. To są profesjonalne kosmetyki, kuzynka fryzjerka mi kupuje. Na moje suche włosy są rewelacyjne.

Offline .:Anka:. Kobieta

a ja ostanio kupiłam szampon bielendy za 2,50 - mówię wam - rewelacja
włosy są mięciutkji i nie mam problemu z rozczesywaniem  ;)

Offline Mariolka Kobieta

wklej zdjecie(z netu może być)

ile się go naszukałam w necie  :D

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Relaksujący ;D na razie mam zapas ale chyba spróbuję

Offline Mariolka Kobieta

naprawdę taki super jest?
moze wypróbuję

słuchajcie - dla mnie rewelacja ale czy wam podpasuje? nie wiem. nie chcę miec was potem na sumieniu  ;)

Mnie ostatnio bardzo ten krem do rąk pomógł. Remont dał łapkom sie we znaki, a kremik ładnie je wypielęgnował.

"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Zaneta_81 Kobieta

kochane ja goraco polecam płyn miceralny Biodermy REWELACJA!!!
ja mam do skory wrazliwej ale siostra ma do cery tradzikowej i rowniez jest bardzo zadowolona.
oto on

kolor buteleczki jest rozny, w zaleznosci do jakiego rodzaju cery. super zmywa makijaz nawet z oczu ( nie szczypie a u mnie to rzadkosc) i swietnie nawilza, łagodzi i odswieza skore.

na pewno dłuuuuugo bede go uzywac
jedyna wada to dosc wsoka cena: za 500ml około 53-55 zeta :-\ choc patrzac na pojemnosc to w gruncie rzeczy nie wychodzi to az tak drogo, bo na dlugo starcza ::)