e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1583163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aneta_81 Kobieta

No nic, już ja kupiłam, może moim paznokciom pomoże  ::)

Łykaj może Silice? Co prawda efekty są dopiero 3 miesiącach, ale naprawdę są... odrosły mi twarde pazury. Chociaż na początku łykania tego suplementu miałam wrażenie, że jest gorzej niż było  ::) No, ale jakoś ciągnęłam i nie żałuję.

A na Sally się strasznie zawiodłam. Sama sobie kupiłam tę złotą właśnie... a w prezencie kiedyś później dostałam tę srebrną diamentową. Też kicha  ::)

Offline Daisy87 Kobieta

z tą odżywką Sally Hansen złotą to jest dziwna sprawa... moja koleżanka miała po niej rewelacyjne paznokcie- ja zachwycona jej efektami też sobie kupiłam i niestety na moje paznokcie w ogóle nie działała...  :-\ już nawet myślałam, czy ta moja to czasem jakaś podróba nie była  :-\

ja mialam kiedys odżywkę SH i na mnie działała
ale to było wieki temu

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 2
  • data ślubu: 2006-10-07
Mi polecała moja manicurzystka jakąś odżywkę z Sephory, mówiła ze działa cuda i że tylko tam ją dostanę, ale zapomniałam nazwy... Będę musiała podpytać bo już nie robię żelu i musze wzmocnić swoje pazury.

Alessandro może?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Nie... Chyba Peggy Sage. Cos takiego.

Offline anikaa Kobieta

Mnie allesandro mega rozczarowało  :(

A mnie przeraziło... bo mi ktoś kiedyś nagadał, że trzeba uważać, żeby sobie skóry nie maznąć tym specyfikiem, bo można sobie krzywdę zrobić. No i nie spróbowałam  ;D

Offline paooolka Kobieta

mialam lakier alessandro i był całkiem fajny, utrzymał sie podnad 4 dni a na pazn u stop o wiele dłuzej

rybkawiedenka

• Gość
Ja używam różnych produktów alessandro, zresztą nosze ich żele na codzień i baaardzo je lubie.

Offline anusia_118 Kobieta

Ania i faktycznie podkreśla Ci tak mocno rzęsy?

Ja się właśnie zastanawiałam nad tym co kupiłam a tym:

Ten ma zwykłą szczoteczkę. Najwyżej po tym zakupię ten :)

Własnie skończyl mi się ten Loreal Collagen i cieszę się, bo mogłam wkońcu wrócić do swojego ulubionego Isa Dory Vibra Lash... Jak dla mnie jest najlepszy, mam "nieogarniete" rzęsy a Isa Dora ogarnia je niesamowicie :)  ;D ;D ;D

Na Loreal się skusiłam, bo akurat byl w promocji- raczej nie poleciłabym go nikomu  :-X

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
a ja niestety 'suchy szampon' uzylam tylko 3 razy i butelka jakos magicznie sie wyczerpala... nie pryskalam go duzo...

na ile razy Wam starcza zazwyczaj? nie chce na darmo wydawac pieniedzy. moj poprzedni starczal mi na dobre pare miesiecy...

Ciężko mi powiedzieć na ile mi starcza... bo używam tylko dla odświeżenia na chwilę, a nie na cały dzień więc na pewno aplikuję mniej produktu. Na pewno więcej niż 3 razy... ale na kilka miesięcy to na 100% nie.

Offline Ewiszka Kobieta

ja użyłam już 4 razy i pryskałam dosc duzo...jak na razie jeszcze jest, ale sama sie zastanawiam na ile wystarczy

swietna sprawa np przed impreza lub innym wieczornym wyjsciem :)

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Świetna sprawa z tym szamponem. Zakupiłam go po Waszych rekomendacjach i już użyłam kilka razy ale łazienka potem cała do wycierania :o

Offline pamela Kobieta

O kurcze nie slyszalam o takim. Fajne

rybkawiedenka

• Gość
Ja używam ale nie musze potem szorować łazienki  ;D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Ja kupiłam w sobote ale jeszcze nie uzywałam. Mam ten Syoss zielony.

Offline Daisy87 Kobieta

ja mojego używam na czubek głowy tylko w sumie- tak żeby odświeżyć włosy- więc dużo tego nie psikam ale fakt faktem użyłam tego 4 razy a pojemnik wydaje się już prawie pusty....  ::)

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
kupilam syoss'a jeszcze raz. Szczerze mowiac to chcialam wyprobowac inny ale niestety nic nie znalazlam  ::)
Zobaczymy jak ten sie sprawdzi. Jesli ktoras z was uzywa inny produkt to prosze podaj nazwe, chcialabym sprobowac tez innych produktow...

Offline .:Anka:. Kobieta

kilka stron wcześniej pisałyście o książce Bobbi Brown o sztuce makijażu
chciałabym ją sobie kupić tylko potrzebuję waszej opini, że ta jest najlepsza  :D
chyba, że możecie polecić jakąś inną?

a ja poproszę o przypomnienie który to błyszczyk maca był taki fajny - nie mogę teraz znaleźć w wątku...

i ze swojej strony polecam serdecznie blondynkom ;) :
puder rozświetlająco brązujący benefit
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23288

jak dla mnie rewela  ;)

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Jezu ile pieniędzy za puder!!! Masakra, nie dla mnie :D

Offline Zaneta_81 Kobieta

Aniu Bobby Brown polecam bardzo. Na niej uczyłam się makijażu  :)
pokazane jest wykonanie makijażu krok po kroku, dużo ciekawej treści no i cudne zdjęcia!

mam jeszcze kilka książek o tej tematyce, ostatnio zakupiłam w drogerii natura książkę Akademia makijażu , też ciekawa, ale ze wszystkich jakie mam  Bobby Brown polecam najbardziej.

Offline Zaneta_81 Kobieta

*Bobbi Brown  ;)

Offline Mariolka Kobieta

zaintrygowałyście mnie tą książką

Zaneta, kupilam ten korektor o ktorym pisalas zeby cienie zakryc pod oczami. Napisz prosze, mam go nalozyc pod oko palcami, a potem normlanie podkład ???
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline .:Anka:. Kobieta

dzięki Żaneta
dzisiaj widziałam te książkę w auchanie - pbejrzałam ale ją odłożyłam.
jakoś mnie nie przekonała ale zrobię jeszcze drugie do niej podjeście  ;)

Anusiaaa a co to za korektor? mój mi się skończył i musze coś sobie zakupić. mam okropne wory i cienie pod oczami  :-\

Offline Mariolka Kobieta

Anka a dlaczego Cię nie przekonała?
Dużó ma zdjeć? Jak robić makijaż krok po kroku itp?
czy jak?