e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1469154 razy)

jak Dior to może Addict?

Morgan

• Gość
godny polecenia balsam ujedrniajacy? do ciala

Offline anulla_p Kobieta

Morgan podobno żaden balsam nawet najdroższy nic Ci sam nie ujędrni, sekret to jednoczesny porządny masaż w trakcie smarowania  :)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Morgan, poczytaj w internecie o Elancylu.

rybkawiedenka

• Gość
Z Elancyla to ja właśnie chcę nabyć Offensive na celulit ;)

Morgan

• Gość
Anulla zdaje sobie sprawe :)
Potrzebuje jakiegos balsamu :)
Dzieki Mysia poczytam :)

Offline svene Kobieta

szukam dobrego kremu pod oczy,,,chyba mi sie robia zmarszczki:(
stara sie robie.

próbowałam Ziaji...nic specjalnego.

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 29.07.2006
Ja mam mega zmarszczki pod oczami od 10 roku życia... mimiczne ale bardzo widoczne ::) ::) ::) I niestety z roku na rok ja mam szczuplejszą buzię a je widać co raz bardziej. Skręca mnie na myśl, że za 10 lat będą wyglądać jak u babci :-\ No ale taka moja uroda.

Ja kremów nie używam niestety żadnych więc ni pomogę. Kiedyś używałam Iwostinu i bardzo lubiłam

Offline anetka71 Kobieta

Chciałam zapytać,czy macie jakieś sposoby na przedłużenie trwałości lakieru do paznokci?ostatnio w ogóle odechciewa mi się malować paznokcie (choć uwielbiam mieć je pomalowane),bo co je pomaluję,to po ok 12h już mi lakier schodzi;/ czasami zmyję kilka naczyń i już całe czubki są powycierane :-\kupowałam lakiery i za 5 zł,10zł,ale i takie za 25zł i praktycznie zawsze jest to samo :-\ tyle,że nie chciałabym nakładać żelu ani tipsów-mam mocne paznokcie i nie chcę "niszczyć" ich żelami...

Jak pomalujesz pazury to na wierzch daj Inglot Diamond top coat. U mnie się sprawdza tyle, że ja naczyń nie myję (obowiązek męża ;D ).

Offline Agnieszka_J Kobieta

http://www.streetcom.pl/Ankietafarbowaniewlosow2?code=A701EABB-72E7-497F-A772-8D1D49C197C8

jak ktoś ma ochotę wypełnić, można dostać do przetestowania farbę

Offline pyh Kobieta

mnie ostatnio kosmetyczka strzelila taki megaczerwony manicure na wesele kolezanki; generalnie nie maluje paznokci na wyraziste kolory, ale ten lakier trzymal mi sie bez zarzutu...9 dni, a myje rece ok. 30 razy dziennie. Z zalem zmylam, bo choc nawet nie wytarl sie na koncach, paznokcie tak mi urosly, ze od strony skorek zrobilo sie nieestetycznie; jak bede u niej, to spytam o firme.

Offline kjp83

To raczej nie tylko o lakier chodzi. Przed nałożeniem trzeba płytke zmatowić i odłuścić ( są specjalne preparaty ale można też zmywaczem) po tym już nie dotykamy płytki. Po pomalowaniu dobrze użyć utrwalacza- sally hansen ma dosyć dobry.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline loona Kobieta

A ja mam takie pytanie: W jaki sposób mogę sobie wybielić oko?

Tzn. białka. Wiem, że czymś się je wybiela tylko czym? :drapanie:

Offline ela Kobieta

...opalenizną skòry ;) hehe
tak z ciekawosci po co chcesz to robić ? Czy czemu ? Masz widoczne naczynia ?
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline loona Kobieta

Po co? Bo to ładnie wygląda przy pełnym makijażu,a w związku z tym, że ja się właśnie tak maluję to chciałam sobie strzelić oko rodem z Hollywood ;)

rybkawiedenka

• Gość
Użyj Khole.

Offline loona Kobieta

No właśnie o Khole myślałam i chciałam podpytać czy znacie. Rzeczywiście jest efekt?

rybkawiedenka

• Gość
Albo butterfly - egipski kohl w proszku. Nie krople a proszek do makijażu, takiego jak mają arabki. Zamyka naczynka krwionośne w oku i powoduje, że białka są białe. Do tego jest całkowicie bezpieczny, w końcu w krajach arabskich używają go już od dawna. Do kupienia na allegro był kiedyś, ale pamiętaj proszek a nie pasta. I kohl a nie kajal.
http://allegro.pl/arabski-kohl-khol-tunezja-cd-muzyka-arabska-i1720426807.html

Offline loona Kobieta

Dokładnie tę samą aukcję przed zadaniem tu pytania oblukiwałam ;)

Chyba "se to szczelę". Zobaczymy co będzie ;)

Dzięki Ryba :)

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Nawet nie wiedziała, że takie cuda są :o Ekstra :) Loona bierzesz to? Bo ciekawa jestem czy warto, czy jest efekt. Daj znać  ;D

Offline loona Kobieta

Loona bierzesz to?

Podpytałam jeszcze naszą forumową Ninkę o ten kohl bo mi się przypomniało, że ona kiedyś go miała. Jeśli poleci to zamówię.

Bo są w nim niby jakieś cząsteczki ołowiu i nie jest zbyt zdrowy, no ale z drugiej strony skoro Arabki i Hinduski go używają  :drapanie:

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
ani jedna ani druga kultura nie słynie z dbania o zdrowie...
szczególnie zdrowie kobiet...

Ja bym nie ingerowała w oczy. Co jak co, ale skórę możesz sobie zniszczyć i nic Ci nie będzie. Wzroku już nie przywrócisz.

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
A można używać kohl jak się nosi soczewki?

Offline b@by Kobieta

dziewczyny a co sadzicie o opalaniu natryskowym? czy ktoras z Was korzystala? Ide w sobote na slub, sukienka ma odkryte plecy a ze mnie taki bledziuch ;)

Offline Mariolka Kobieta

a Ja odkryłam kolejną fajną firmę
CATRICE
dostępna w drogeriach NATURA
jest to bliźniacza firma z ESSENCE(również polecanej bardzo przeze mnie. |Uwielbiam ją. )

produkty są naprawdę fajne, dobre i za całkiem przyzwoite pieniądze

Teraz odkryłam taki o to podkład
cena ponad dwadzieścia złotych. ;D

For a perfect, retouched complexion: the Photo Finish Liquid Foundation 18h with a “Soft Focus Effect”. Thanks to light-reflecting pigments, it makes your complexion look smooth and radiant for up to 18 hours! The oil-free formula feels pleasantly light on your skin.
Available in five shades with a medium coverage, it comes in a high-quality, frosted glass bottle with a practical pump dispenser.

spodobał  mi się też ten zestaw do brwi.widziałam na żywo, ale nie wzięłam ,bo jeszcze mam stary

Offline .:Anka:. Kobieta

ooo już wiem jaki kupię sobie kolejny podkład i zestaw do brwi ;-)
te kosmetyki sa tylko w drogeriach Natura?bo essence jest jeszcze w Douglasie ....

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Ja te lubię essence.

Tylko mam problem z doborem dobrych cieni, te z essence mi się wałkują  ::)

Offline Mariolka Kobieta

Maju zawsze jest tak,że jest kilka perełek i kilka rzeczy, które się nei sprawdzają
cieni z essence jakoś nie kupuję
kupuję za to podkłady w kremie i musie, lakiery do paznokci lubię, kredki do oczu, błyszczyku, pomadki, itp