e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1583161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Olucha Kobieta

Pierwsze słyszę o sprayu rozjaśniającym, wypróbuję w najbliższym czasie jeśli go dorwę ;)

Offline ela Kobieta

To jest to  ?

Morgan

• Gość
Mam go :) efekt widoczny moze nie za pierwszym razem ale za kolejnym juz tak, tez polecam :)

Offline svene Kobieta

tak to TO ;D
za 3 razem juz widać!!! relewelacja! do tego stosuje szampon SILVER dla blondynek...efekt- jak po wyjściu do fryzjera!

Offline sarunia Kobieta

na ciemnych włosach(szatynka) też dobrze działa???

Offline pyh Kobieta

*Magda* niedawno kupilam w aptece podklad Pharmaceris-"delikatny fluid intensywnie kryjacy", nie jest w piance, fajnie sie naklada, dobrze kryje i ladnie wyglada (choc ma tylko trzy kolory do wyboru, sand wydaje sie dosc uniwersalny). Ma jednak wade-bardzo szybko sie po nim swiece, ale ja mam skore tlusta, moze przy suchej (a taka pewnie masz, skoro szukasz czegos nawilzajacego) ten problem zniknie?
Moim ulubionym podkladem na lato, jest IsaDora "sheer to cover foundation", ma lekko oleista konsystencje, nie tworzy maski, ale gorzej kryje i ma dziwaczne kolory, dobralam jeden, ale uzywam go tylko, kiedy jestem opalona.

Offline tylunia Kobieta

mam pytanko czy ten szampon silver to z rossmana taki ciemny...bo jesli tak to kupilam go jak bylam blond ale balam sie uzywac  ::)

Offline svene Kobieta

tak, w Rossmanie też są:)
ja uzywam Joanny, ale sa tez firmowe- rosmanowe.
polecam też płukanki - rownież do nabycia w Ross./ ale tu uwaga! trzeba dobrze dobrać proporcje z wodą! bo juz pare razy mi wyszedł fiolet i potem myłam 10 razy//hehe

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
a do mnie doszła kolejna paczuszka z everydays minerals...
Jestem w siódmym niebie...

Używam minerałów od kilku tygodni i zdecydowanie poprawiła mi się cera...

Offline ela Kobieta

Tak ten szampon jest bardzo ciemny .
Po użyciu trzeba dobrze spłukać aby włosy nie były fioletowe  :P

Offline svene Kobieta

ja tego sprayu nie widziałam w ross
kupilam na all ;D

Offline baska98 Kobieta

liliann, a mogłabyś wrzucić linka do strony, z której zamawiasz te swoje kosmetyki?

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris

Offline baska98 Kobieta

dziękuję :)
już sobie przeglądam :)

Offline sarunia Kobieta

Szukam bardzo dobrze obcinające "cążki do skórek", kupiłam już trzecie ale one nie wycinają tylko wyszarpują . Jestem aż wściekła bo oddać do sklepu nie mogę >:(   Chyba mam pecha.
Może ktoś mi poleci naprawdę dobre i gdzie je moge kupić ?
Proszę o pomoc  :'(

Offline svene Kobieta

ja kupiłam w Sephorze 3 lata temu...używam do dziś! są nadal bardzo ostre i maja cieniutka płytkę -tą tnącą ;D

Offline Sarna Kobieta

Lillian, chyba mi zaszczepilas chec na te kosmetyki mineralne..
Jak zamawialas podklady, ktora palete kolorow wybralas? Jak tak patrze to wszystkie mi sie wydaja OK od tych jasnych az do medium. I teraz nie wiem.
A ostatnio caly czas trafiam kula w plot jesli chodzi o podklady... Albo ciemny, jak kupie jasniejszy to widac na twarzy, kupilam Double Wear Pale Almond- wychodzi kolor prosiaka..itd..

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Wzięłam zestaw próbek i nadal na nich bazuję....wiadomo jedne kolory lepiej dobrane inne gorzej...ale już mniej więcej wiem co kupić na potem...
Ja mam beżową cerę i w beżach szukałam...
Wzięłam ten zestaw...
http://www.everydayminerals.com/store/try-me-free/try-me-medium.html

Offline Sarna Kobieta

Kurcze, waham sie miedzy fair a medium. Cere mam na pewno jasniejsza niz Ty w Twoim awatarze. Moze jednak fair..

Offline sarunia Kobieta

Ostatnio dużo przeczytałam na temat szkodliwości kosmetyków. Przejrzałam moje i większość z nich ma dużo konserwantów zawierających np. parabeny(związki rakotwórcze).
Naprawdę jestem przerażona i aż z niechęcią je używam  :-[
Szukam w internecie takich bez konserwantów ale czy aby takie gdziekolwiek istnieja  ???

Offline sarunia Kobieta

Dziękuję :)
Juz coś z podanych firm znalazłam dla siebie :D

Offline sarunia Kobieta

Te z Weledy są bez parabenów/ Powiem szczerze że nie zawsze sprawdzałam, ale ostatnio mam juz dość tych rakotwórczych konserwantó.
Dzięki za podpowiedź :)

Offline pyh Kobieta

a znacie jakis dobry krem do twarzy rozjasniający przebarwienia?

Ja też szukam kremu na przebarwienia i blizny po trądziku. Możecie coś polecić z doświadczenia, co działa w takich sytuacjach?

Offline Sarna Kobieta

Juz zamowilam! Ida do mnie fair i medium. A light to chyba jasniejsze od fair? Nie wiem, jakos odrzucilam je w drodze eliminacji....

Laski, gdzie mozna tą baze Artdeco dostać, oprocz allegro  ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

W Douglasie i nielicznych Sephorach, które mają ich kosmetyki :)

A ile kosztuje w Douglasie?
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Mariolka Kobieta

Laski, gdzie mozna tą baze Artdeco dostać, oprocz allegro  ;)
głównie DOUGLAS

A ile kosztuje w Douglasie?

Zdaje się, że 34 zł  :)
O ile mnie pamięć nie myli :)