Autor Wątek: usc w sosnowcu  (Przeczytany 2622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madzialenak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
usc w sosnowcu
« dnia: 26 Czerwca 2008, 13:50 »
Mam pytanko do tych dziewczyn, które były w sali ślubów w usc w Sosnowcu. Jak wygląda sala ślubów?Chodzi mi o to czy wystrój sali zmienił się w ostatnim czasie i nie ma już tylko  bezpłciowych białych ścian, orła za ławą i kilku krzeseł...Byłam w innych urzędach i wystrój był piękny, nie było poczucia że ślub cywilny jest gorszy i nie należy już dbać o estetykę tego miejsca:/ A pytanie zadaję z ciekawości, żebym wiedziała czego się spodziewać w sosnowcu jak już tam wejdę na własny ślub;)

Offline kera

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 sierpień 2008
Odp: usc w sosnowcu
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Lipca 2008, 20:24 »
Jak wygląda sala ślubów nie wiem ale okolica i pałacyk jest tak piękny że chyba warto się tam pobierać poza tym mogę ci polecić restauracje która jest w podziemiach jeśli robiłabyś przyjęcie a jeśli nie to można tam zejść na przysłowiową lampkę szmpana.

Offline myszkasc

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3074
  • Płeć: Kobieta
  • Moje niebo na ziemi...
Odp: usc w sosnowcu
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Lipca 2008, 11:23 »
Moja przyjaciółka miała cywilny tam rok temu i sala była bezpłeciowa jak dla mnie.
Zero dekoracji, a po ślubie schodziliśmy na lampke szampana, za którą liczą sobie jak za złoto :)


rybkawiedenka
  • Gość
Odp: usc w sosnowcu
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Lipca 2008, 21:28 »
Ja w usc w sosnowcu nie byłam ale brałąm śłub w USC w Będzinie w Pałącyku Mieroszewskich i było bajecznie!