e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Irute odlicza dni do daty ślubu <3  (Przeczytany 30059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lili-liliana Kobieta

No ciekawy początek, czekamy na więcej ;D

Offline irute1984 Kobieta

CZĘŚĆ 2
Znajomość z Tomkiem  :serce:

Pewnego dnia, to było 16 lutego napisał mi mój skarb sms’a :) jak i z wszystkimi chłopakami na poczatku z nim się zapoznali, czyli obmienialiśmy się swymi ktrótkimi biografijami ;) Przepisywaliśmy się cały dzień, on był bardzo ciekawy rozmówca, wieczorem domuwliśmy się, że on napisze mi list i prześle mi swoje zdjęcie, a ja mu odpowiem na list i też przeszlę swoje zdjęcie by wiedzieliśmy z kim się przyjaźnimy. Niemogli się odrazu dogadywać o randce, ponieważ mieszkaliśmy w odległości prawie 100 km od siebie :)
W ciągu 3 dni otrzymałam jego list ;) w liście mi opisał jeszcze jakieś drobnostki i ciekawostki z swego życia i przysłał mi swoje zdjęcie. List mi się bardzo spodobał był dosyć szczery :) Ja prędziutko mu odpisałam na list, włożyłam swoje zdjęcie i na jutro list wysłałam :) bardzo się bałam jego reakcji zobacząc moje zdjęcie, już byłam nawet przyszykowana psychologicznie na to, że więcej nieotrzymam od niego nie SMS’a, nie listu ;) lecz wszystko się kończyło tym, że otrzymawszy mój list, on zdecydował się na randkę :)
« Ostatnia zmiana: 11 marca 2008, 21:29 wysłana przez irute1984 »

Offline roza_83

Irenko po pierwsze jestem w szoku Twoją pisownią,robisz troszke błędy ale mimo wszystko świetnie dajesz sobie rade z pisownią języka Polskiego  :brawo_2: ciekawa jestem czy po Polsku też tak dobrze mówisz  :?:
Historia bardzo ciekawa  ;D

Irenko po pierwsze jestem w szoku Twoją pisownią,robisz troszke błędy ale mimo wszystko świetnie dajesz sobie rade z pisownią języka Polskiego  :brawo_2: ciekawa jestem czy po Polsku też tak dobrze mówisz  :?:
Historia bardzo ciekawa  ;D

Mówię też po polsku bardzo dobrze ;)

i ja witam w twoim odliczanku ;))) bede zagladac - ale historia zapoznania - i ty mowisz ze jestes niesmiala??? ja w zyciu bym nie dala swojego ogloszenia ;))))

Ja jakoś jestem śmielszą, kiedy nieobcuję z człowiekiem oko na oko, wtedy mogę mówić wszystko otwarcie, a kiedy na mnie się gapią to jest bardzo ciężko się zkoncentrować :) więc dla mnie ten sposób zapoznania się z chłopakiem był najbardziej podchodzący  :oops:

Offline baska98 Kobieta

i ja będę z Tobą odliczać :)
Ja w życiu nie odważyłabym sie na zamieszczenie ogłoszeni w gazecie.

Offline amadaa Kobieta

I ja się dołączam  :hello: :hello:
Ja też bym się nie odważyła :P Szalona jest i tyle  ;D Ale się opłacało  :)

Offline Ania1234 Kobieta

Odważna dziewczyna z Ciebie.  :brawo_2:  Może jakieś fotki?

Offline Ania1234 Kobieta

o fotki - to co forumki lubia najbardziej ;))))

no nie?  ;D ;D ;D               

to czekamy  :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:

CZĘŚĆ 3
Pierwsza randka :)

Randka odbyła się prawie po miesiącu od naszej pierwszego zapoznania się przez sms. To był dzień 11 marca :) chociaż już jakiś czas z nim się znaliśmy, ale się bałam tej randki ;) już się przyzwyczaiłam do jego pisania sms i listów, głosiku ( każdy dzień z nim gadaliśmy po parę godzin), do opiekowania się mną ;) i niechciałam go stracić :)
Na spotkanie przyszedł z kwiatami :) idąc w jego stronę trochę się zdziwiłam zobacząc żywego, bo na zdjęciu wyglądał trochę inaczej, niebardzo się mi sympatyzował ;) po późniejszej naszej rozmowie dowiedziałam się od niego, że mu się też odrazu niebardzo spodobałam :) Spotkawszy się poszliśmy do kina, czekając na seans on był małomówny, wstydliwy ;) Po zakończeniu filmu, on całkiem się zmienił :) stał się odważnym, rozmawialiśmy na różne tematy i obcowaliśmy jak dawni znajomi :) Siedzieliśmy w kawiarence niedaleko sal filmowych i znienacka podeszła do nas panienka i  zapytała czy niechcielibyśmy schodzić do kina, ona ma 2 bilety i może je nam zprezentować, ponieważ ich koledzy niezdążyli na seans, a za bilety już pieniędzy niewrócą w kasie bo zostało do początku filmu 10 minut ;) my poradziliśmy się i mile przyjęliśmy ten prezent, film był młodzieżowy i bardzo ciekawy :) po filmie poszliśmy do sklepu i on mi kupił maskotkę „szczeniaka” i wtręczając mi jego powiedział, że od tej chwili my jesteśmy PARĄ :) następnie mnie odprowadził do domu i samo bardzo późnym pociągiem o 24 godz. pojechał do domu :)

P.S. Oto jego zdjęcie :)

« Ostatnia zmiana: 12 marca 2008, 10:48 wysłana przez irute1984 »

Offline Ania1234 Kobieta

ale my chcemy twojego narzeczonego ;)) i ciebie ;)))

My chcemy Wasze zdjęcie!  ;D

To są nasze pierwsze wspólne zdjęcia :) mi tu było 18, a jemu 24 lata :)

No tak :) zdjęcia były robione na 3 randce :) to było gdzieś 2,5 mieciąca od dnia znajomości :)

Offline hany81 Kobieta

fajna z Was parka. ;D

Offline vonka

I ja do Was dołączam, super historia, pozdrawiam

Offline Ania1234 Kobieta

Sympatyczna z Was para!  :-*

fajna z Was parka. ;D
Sympatyczna z Was para!  :-*

Dzięki, dzięki  :-*

CZĘŚĆ 4

Pierwsze wakacje :)

Krótko opowiem o naszych pierwszych wakacjach i wstawie kilka zdjęc ;)
Po 6 miesięcach koleżeństwa wybraliśmy się na wakacje nad morze do Pałangi :) spędziliśmy cały tydzień we dwójkę na odpoczynku :)  pogoda nam dopiasała było słonecznie :) Najważniejsze dla nas było to, że mogliśmy być razem :)

Offline baska98 Kobieta

kurcze nic nie widać na tych zdjęciach :( są za małe :(

Offline Adiana Kobieta

Większe zdjęcia większe i więcej oczywiście prosimy :D

Tutaj można zobaczyć większego formatu zdjęcia :)

http://public.fotki.com/irute1984/pierwsze-wakacje/

Offline Adiana Kobieta

No od razu lepiej - śliczna z Was para :D

Offline vonka

Dużo lepiej  ;D śliczna para na ślicznych fotkach, pozdrawiam

Offline motyleksz23 Kobieta

Witaj i ja się melduję, mamy tę samą datę ślubu :) Fajna z was para a Ty bardzo odważna jesteś :)

Witaj i ja się melduję, mamy tę samą datę ślubu :) Fajna z was para a Ty bardzo odważna jesteś :)

Witaj :) naprawdę mamy tą samą datę ślubu :) Gratuluję  :Daje_kwiatka:

Offline mardewka Kobieta

Noo na większych zdjęciach odrazu lepiej widać ;)
 :Daje_kwiatka: dla was ;)

Offline roza_83

Fajna z Was para  ;D

Noo na większych zdjęciach odrazu lepiej widać ;)
 :Daje_kwiatka: dla was ;)
Fajna z Was para  ;D

Dzięki dziewczynki  :-*

Jeszcze troszeczkę o nas ;)

Kolegujemy już 5 latek :) z nich prawie 3 latka, już jak mieszkamy razem :) więc u nas oficialnego proszenia mojej ręki niebyło ;) my sami po rozmowie zdecydowaliśmy się na wesele :)
Moim rodzicom powiedzilismy parę dni później jak się na to zdecydowaliśmy, ponieważ ramem mieszkamy, oni bardzo się niezdziwili bo już i tak sporo jesteśmy ze sobą :) a jego rodzicom, o weselu powiedzieliśmy 1,5 miesiąca póżniej, na Wigilię :) Jego rodzice to sie trochę byli zdziwieni, ale wiadomość bardzo radośnie przyjęli :) i zaczęli rozpytywać, czy już złożyliśmy podania w urzędzie cywilnym itp. ;)

Podania w urzędzie cywilnym złożyliśmy po Bożym Narodzeniu, czyli to było 27 grudnia 2007 roku i wybraliśmy datę 2008.06.28 na 10.40 godz. :)

Offline Olcia27 Kobieta

na zaproszeniu doczytałam się chyba też i kościelnego

Offline Olcia27 Kobieta

możliwe ale to nam powie irena jak przyjdzie