e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Irute odlicza dni do daty ślubu <3  (Przeczytany 24834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline irute1984 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28.06.2008
No tak :) już niezbyt dużo czasu zostało to nie ma kiedy i zwlekać :D

Offline mardewka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 05.07.2008
a mi się zdjęcia nie otwierają :(

• zapaleniec
Aby was nietrzymać w niecierpliwości pokarzę jakie medale zamówiłam ;) trochę później wkleję i etikietki na wódeczkę :)

A oto i medale ;)

« Ostatnia zmiana: 17 kwietnia 2008, 11:29 wysłana przez irute1984 »

Offline mardewka Kobieta

• maniak
Ooo już wszystko widać :D
medale są :ok:
Tylko z czego one są zrobione??

• zapaleniec
Medale są gliniane :) Takie maleńkie upominki zostaną gościom na pamiątkęo moim weselu ;) prawda niewszystkie je otrzymają a tylko Ci którzy najbardziej popisali się ;)

Offline mardewka Kobieta

• maniak
Wyglądają tak smakowicie że myślałam że to jakieś ciasteczka czy czekoladki ;D 8)

Offline Kora29 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 30.08.2008 r.
Medale sa genialne!!!

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Ja też myślałam, że to czekoladki ;D

Offline mardewka Kobieta

• maniak
Ja też myślałam, że to czekoladki ;D
Nie tylko mi jedzenie po głowie chodzi ;D

• zapaleniec
No takie czekoladki podobne do tych medali można zamówić i zrobią, ale to bedzie trochę kosztowało więcej niż gliniany medal nabyć  :D Chociasz podaliście mi niezłą myśl z tymi czekoladkami ;)

Offline mardewka Kobieta

• maniak
Głodomorki polecają się na przyszłość ;D

Offline panna_niedopisana Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.06.2012
Ja też na początku myślałam o czekoladkach :) Głodnemu czekolada na myśli ;)
Medale fajniutkie :)

• zapaleniec
Tych medali jest różnych ale ja wybrałam te bo mi najbardziej odpowiadać będą podczas weseliska ;)

Jeszcze nabyłam "Rodzinne ognisko" to jest świecznik w wyglądzie domku :)  rodzice moje i jego przed 24 godz. wręczą nam jego jako symbol rodzinnego ogniska który my będziemy musieli rozpalać w swojej rodzinie i niedać mu zagasnąć ;) (Pokarzę przykład bo nie mam
 zdjęcia swego domku, a on jest u jego rodziców to może później wam go i pokarzę :) on czymś podobny do tego domku tylko, że ten malowany, a mój bedzie prosto gliniany bez żadnych małowń i wygłąda super )
« Ostatnia zmiana: 17 kwietnia 2008, 15:23 wysłana przez irute1984 »

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
a nie uważasz, że ktoś mógłby sie poczuć urażony, że nie dostał takiego medalu, a np. według niego tez był dobrym tancerzem, parą czy piwoszem?
to tak jakbyś chciała kogoś wyróżnić, a przecież wszyscy goście są dla Ciebie chyba tak samo ważni.
ja bym nie zdecydowała się na coś takiego... głupio byłoby mi dać coś jednej osobie, a drugiej nie.

• zapaleniec
U nas tak przyjęto, że kilka osób jest obdarowywane medalami inni cukierkami ;) i nikt się nie obraża  :)

Offline milady84 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 24.05.2008
medale były by fajną sprawą gdyby każdy z gości taki dostał i dlatego uważam, że Basia ma rację i zgadzam się z jej słowami :taktak:

Offline roza_83

• zapaleniec
medale były by fajną sprawą gdyby każdy z gości taki dostał i dlatego uważam, że Basia ma rację i zgadzam się z jej słowami :taktak:
Ja też tak myśle  :-\

Ale pomysł fajny też myślałam że to czekolada  ;D

Offline chodasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 25.10.2008:list_milosny:
Mniam, mniam, naprawde jak czekolada, choc na pewno takie bylyby niepraktyczne :P. Wyobrazcie sobie cos takiego na jasnej sukience w goracy dzien ;)
Ale naprawde fajny pomysl z tymi medalami.

Offline motyleksz23 Kobieta

• forumowicz
oj dawno mnie nie było ale przekopałam się :) pomysł z tymi medalami bardzo fajny i myślę, że jeśli u Was tak się przyjęło to chyba nic w tym złego że dostaną tylko ci wybrani goście, skoro tak to wygląda na weselach i piszesz że nikty się nie obraża to :) Ja myśle że też bym się nie obraziła :)

• zapaleniec
oj dawno mnie nie było ale przekopałam się :) pomysł z tymi medalami bardzo fajny i myślę, że jeśli u Was tak się przyjęło to chyba nic w tym złego że dostaną tylko ci wybrani goście, skoro tak to wygląda na weselach i piszesz że nikty się nie obraża to :) Ja myśle że też bym się nie obraziła :)

Najważniejsze, że wreszcie dotarłaś ;)
Te obdarowywanie medaliami u nas przyrównuje się zabawie, dlatego nikt się nieobraża, ponieważ zazwyczaj bywa wymyślana fiktywna sytuacja bardzo śmieszna w której związku ten gość jest obdarowany ;) dużo śmiechu bywa za to nikt się i nieobraża ;) Jeszcze są darowane cukierki w formie smoczków dziecięcych, lizaki i różne drobnostki np. nieprawdziwe lub jadalne pieniądze, gwizdki, małe śmieszne figurki i td. ;)

Offline SYRENKA08 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08.08.2008
Witaj Irenko :)
Jestem nową na forum i chcem też przyłączyć do twego odliczonka :) i towarzyszyć Ci w twoich przygotowaniach ;)
Śliczna z was parka  :brawo_2: Widzę u Ciebie już prawie wszystko już gotowe ;) Kościołek bardzo ładny, zagroda wspaniała, bardzo ładne i ciekawe zaproszenia ;) niemałabym tyle cierpliwości każdą sztukę opalać osobno  :Daje_kwiatka: Bardzo ciekawe zabawy np.  te "wieszanie swata"  :D cudne medale, też odrazu pomyślałam, że czekoladowe ;)

Będę tu często zaglądać  :-*

• zapaleniec
Witaj Irenko :)
Jestem nową na forum i chcem też przyłączyć do twego odliczonka :) i towarzyszyć Ci w twoich przygotowaniach ;)
Śliczna z was parka  :brawo_2: Widzę u Ciebie już prawie wszystko już gotowe ;) Kościołek bardzo ładny, zagroda wspaniała, bardzo ładne i ciekawe zaproszenia ;) niemałabym tyle cierpliwości każdą sztukę opalać osobno  :Daje_kwiatka: Bardzo ciekawe zabawy np.  te "wieszanie swata"  :D cudne medale, też odrazu pomyślałam, że czekoladowe ;)

Będę tu często zaglądać  :-*

Witaj  :-*
Miło mi, że się dołączyłaś do mego odliczonka ;)

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
  • data ślubu: 06-09-2008
Tych medali jest różnych ale ja wybrałam te bo mi najbardziej odpowiadać będą podczas weseliska ;)

Jeszcze nabyłam "Rodzinne ognisko" to jest świecznik w wyglądzie domku :)  rodzice moje i jego przed 24 godz. wręczą nam jego jako symbol rodzinnego ogniska który my będziemy musieli rozpalać w swojej rodzinie i niedać mu zagasnąć ;) (Pokarzę przykład bo nie mam
 zdjęcia swego domku, a on jest u jego rodziców to może później wam go i pokarzę :) on czymś podobny do tego domku tylko, że ten malowany, a mój bedzie prosto gliniany bez żadnych małowń i wygłąda super )

bardzo mi się podoba ta tradycja z oddawaniem domku i zapalaniem w nim rodzinnego płomyka

• użytkownik
Witaj :)

Patrzę u ciebie tu coś dzisiaj cicho, ale nic ;) popróbuję zmienić tą sytuację ;)

Widzę, że jesteś z innego kraju ;) no to jak tam pogotka u was? ;) Jak spędziłasz weedend? ;)

• zapaleniec
Witaj :)

Patrzę u ciebie tu coś dzisiaj cicho, ale nic ;) popróbuję zmienić tą sytuację ;)

Widzę, że jesteś z innego kraju ;) no to jak tam pogotka u was? ;) Jak spędziłasz weedend? ;)

Witaj ;)

Tak jestem z innego kraju ;) dzisiaj u nas jest superowa pogodka  :ok: słoneczko świeci i ciepło ;) Weekend spędziłam też nieźle ;) trochę popracowaliśmy w ogródku na wsi ;) sporzątkowałm to co zostało od jesieni niesprzątnięte bo później tam posadzę kwiatki ;)

A jak ty spędziłasz weekend? ;)

• użytkownik
Widzę podoba ci się pracować w ogródku z kwiatami? ;) To fainie  :brawo_2: mnie też podoba się, na działce też mam dużą kwiaciarnię ;)
Ja to weekend spędziłam na balu ;) u mego kochanego brata byli urodzinki ;) fainie spędziliśmy czas ;) Teraz odpoczywam w domku przy komputerze razem z murką ;)

• zapaleniec
Jak fainie ;) mamy coś wspólnego  :skacza:
A to ty niepracujesz, że w domku otpoczywasz ?;) A murka to kocur jak rozumiem?;)

• użytkownik
Pracuję, ale dzisiaj mam wolny dzień ;)
Dobrze myślisz ;) murka to mój kotek ;)

• zapaleniec
Wow  ;D ja też mam kota w domu ;) i nawet psa ( pies jest siostry, ale mieszkamy w tym samym mieszkaniu tylko w różnych pokojach) to tak wychodzi, że w jednym mieszkaniu mamy i kota i psa  ;D ;D ;D

Offline mardewka Kobieta

• maniak
A dlaczego ma na imię Murka ???