Artykuły powiązane

Program rabatowy 2500 zł dla każdej pary.

 

Jak co roku, na zwiedzających czekają kupony rabatowe, które można wykorzystać u wystawców. W programie biorą udział prawie wszyscy wystawcy. Każdy bilet wstępu to jeden kupon o nominale 1250 zł, co daje 2500 zł na parę, lub więcej jeżeli przyjdziecie w większym towarzystwie. Limitu nie ma. :)

Jak wymienić bilety na kupony?

Z biletami należy udać się do stoiska oznaczonego na mapce logotypem e-wesele.pl . W tym miejscu poza możliwością otrzymania kuponów, można także zamówić DARMOWĄ prenumeratę Magazynu Ślubnego Uroczystość.

Co dalej z kuponami?

Jeżeli zainteresuje Was oferta, któregoś z wystawców, należy okazać mu kupony i zapytać czy je honoruje. Jeżeli tak, poprosić o informację jaki kupon można u niego zrealizować, innymi słowy jakiej zniżki jest Wam gotów udzielić. Jeżeli zdecydujecie się na zawarcie umowy, wówczas wystawca poprosi Was o stosowny nominał kuponu.

Szybka decyzja

Kupony ważne są tylko w dniu Gali lub sześć dni po niej, choć poszczególni wystawcy mogą je honorować nawet później, jednak nie mają takiego obowiązku. Aby więc skorzystać z maksymalnej ilości rabatów warto zawrzeć umowy jak najszybciej.

Ile zniżki można uzyskać w jednym miejscu?

To zależy od skuteczności Waszych negocjacji. Nie ma limitu, jednak to Wystawca finalnie decyduje jak dużego rabatu udzieli. Zazwyczaj im większe zamówienie tym większy rabat. Czasem na jego wielkość ma także np. termin ślubu. Pamiętajcie warto negocjować!!

Kupony nie są środkiem płatniczym

Oznacza to, że nie można np. nimi zapłacić 100 % kosztów usługi, czy produktu. Kupon służy jedynie do uzyskania zniżki od wartości zamówienia.

Życzymy jak największych rabatów i oszczędności !