Artykuły powiązane

Nie macie pomysłu na upominek dla waszych gości weselnych? Konfitura owocowa zachwyci każdego bez wyjątku. A więc do dzieła! Schyłek lata i początek jesieni to pełen urodzaju czas. Właśnie teraz warto poświęcić chwilę na wyczarowanie przepysznych przetworów domowych, które będą cieszyły podniebienie, gdy za oknem zawita zima. Wszelkiego rodzaju konfitury i dżemy polecam w szczególności przyszłym parom młodym, które szukają ciekawego pomysłu na podziękowanie gościom za przybycie na ślub i wesele.

konfitury - podziękowanie dla gości weselnych

Hand made
Jeżeli gotowanie to jedna z waszych pasji, pokuście się o samodzielne zrobienie konfitury. Nawet jeżeli wasze wesele odbędzie się dopiero wiosną przyszłego roku, warto teraz przygotować smakowite upominki dla gości. Wybierzcie owoce, z których konfitura będzie zrobiona, kupcie odpowiednią ilość słoiczków, tkaninę, rafię, wstążkę lub sznurek, którym zostaną obwiązane wieczka. A na koniec etykiety, które nakleicie na słoiczki.

Zamawiamy, kupujemy
To propozycja dla tych, którym pomysł przypadł do gustu, ale niekoniecznie lubią spędzać czas na pichceniu. Przejrzyjcie oferty sklepów internetowych z tego typu asortymentem. Będziecie musieli zadecydować o wyborze smaku oraz ilości i upominki dla zaproszonych osób gotowe!

Smaki do wyboru
Jesień jest pełna wspaniałych smaków. Jagody, borówki, morele, brzoskwinie, ale przede wszystkim jabłka, gruszki i śliwki. To podstawowe owoce, które należy rozpatrzyć przy ostatecznym wyborze smakołyku. Osobiście postawiłabym na śliwki i dynie. Tak, tak. Konfitura dyniowa z dodatkiem cynamonu, goździków i kardamonu potrafi oczarować każdego :)

Personalizacja
Na słoiczki zamówcie naklejki. Tekst może się ograniczyć do waszych imion i daty ślubu. Możecie zawrzeć także podziękowania („Dziękujemy za przybycie” plus data ślubu) lub opisać smaki konfitur znajdujących się w środku (Malinowy zawrót głowy, Śliwkowa pokusa, Dyniowe słońce plus data ślubu i imiona).

Gdzie kupić słodkie podziękowania dla gości?

Zapraszamy do kontaktu ze sklepem Amelia Wedding gdzie znajdziecie szeroką ofertę podziękowań dla gości weselncyh